Bebek de sinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Bebek de sinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,750 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek de sinir
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Tahammül etmek zor biliyorum ama ben daha beterdim daha şimdiden annemle babama yaşattıklarımı yaşıyorum diyerek sinirimi yatıştırıyorum ilgilenmemeye bak valla kalıcı oluyor annem de çok sinirliydi beni çok döverdi hak veriyorum çok beterdim ama unutamıyorum ben ilkokuldayken annemle kesinlikle konuşmak istemiyordum yengemin dolduruşuna geliyordum şimdiki aklım olsaydı ahh
Ayy canım benim ya duygulandım bi an 🥺🥺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım benim ya duygulandım bi an 🥺🥺
Ben kahroluyorum hatırladıkça annemden ne kadar özür dilesem az kendimi affedemiyorum yengem de fırsat bu fırsat diye beni soğuttukça soğuttu halbuki annem dömek dediğim de öyle evire çevireymiş tokatmış falan asla değil tabi anlık olur ya işte nasıl desem ufak bir şaplak ya da isabetli uçan terlik 😃 çok hak veriyorum 😃😃😃

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben kahroluyorum hatırladıkça annemden ne kadar özür dilesem az kendimi affedemiyorum yengem de fırsat bu fırsat diye beni soğuttukça soğuttu halbuki annem dömek dediğim de öyle evire çevireymiş tokatmış falan asla değil tabi anlık olur ya işte nasıl desem ufak bir şaplak ya da isabetli uçan terlik 😃 çok hak veriyorum 😃😃😃
Kesinlikle hakiliar bende anne olmadan önce hep anneme derdim sen bize çok kızar döverdin babam bize karismazdi diye annemde hep anne olunca beni anlarsın diyordu onca çocukla az bile yapmış bizlere 🙄biz iki çocuğa katlanamiyorken onlar on çocuğa katlanmış elleri öpülesi anneler 🙄 hatırladıkça bende o kadar çok üzülüyorum ki anneme kadın bu kadar çocuk yapmış nasıl bizi bugüne getirmiş diye düşünüyorum hergün özellikle oğlum yaramazlık yapınca 😏🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar