Bebek de sinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Bebek de sinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,753 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek de sinir
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 1 buçuk yaşında çok sinirli istediği olmadığı zaman kendini yere atıyo kafasını vuruyo bizim aile hır gür de yok ne yapabilirim 😅🥹
Benimkide iki yaşında görsen bi şeye olumsuz cevap vereyim küsuyo kaçıyor başka odalara bağırıyor kendini yerden yere vuruyor 🥴 hâlbuki her dediğini de yapmıyoruzkii🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Küçük beylere ve bayanlara bak şimdiden korku salıyorlar 😃😃 kızım doğduğunda çok çatık kaşlıydı eşim anneme benziyor diyordu 🤣🤣🤣 şimdi çok güler fındığım ama işte elinden bir şey alınmıyor bugün dediğin gibi yaptım çatal almıştı elinden alınca ağlamadan kucaklayıp evi gezdirdim sustu ama çiçeklerime uzandı azıcık dokunsa yolacak zillim elleri yumruk yumruk kızınca 😃😃😃
Canım ya benim oğlumda çiçekleri ne zaman görse zarar vermeden durmuyo dun de çok sevdiğim bi çiçeğimi yoldu🥺🥺🥺niye böyle yapiyo anlamıyorum gördüğü her fırsatta zarar veriyo biseylere

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide iki yaşında görsen bi şeye olumsuz cevap vereyim küsuyo kaçıyor başka odalara bağırıyor kendini yerden yere vuruyor 🥴 hâlbuki her dediğini de yapmıyoruzkii🥺

Canım ya benim oğlumda çiçekleri ne zaman görse zarar vermeden durmuyo dun de çok sevdiğim bi çiçeğimi yoldu🥺🥺🥺niye böyle yapiyo anlamıyorum gördüğü her fırsatta zarar veriyo biseylere
İki yaş krizi herhalde ya bayağı zorlu geçiymor diyorlar 😓 çiçek nedense çok ilgilerini çekiyor kardeşlerim ikiz birinden kaçırsak diğeri mutlaka yolardı bir de yemeye çalışırlardı annem de mecburen ne olur ne olmaz diye zehirli olanları attı kalanını da raf yaptırıp yükseğe koydu

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank

Bizim ki de aynı canım çok sinirli istediği ya olacak ya olacak

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İki yaş krizi herhalde ya bayağı zorlu geçiymor diyorlar 😓 çiçek nedense çok ilgilerini çekiyor kardeşlerim ikiz birinden kaçırsak diğeri mutlaka yolardı bir de yemeye çalışırlardı annem de mecburen ne olur ne olmaz diye zehirli olanları attı kalanını da raf yaptırıp yükseğe koydu
Yani bilmiyorum iki yaş krizidir inşallah geçici bı durumdur evde ne sağlam bi biblom kaldı ne bişey çiçekleri zaten yoluyo hep ya hiç yerinde durmuyo ve aşırı yüksek sesle bağırıyor 🥺bende bazen kendimi tutamıyorum çarpıyorum arada ya 🙄

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Yani bilmiyorum iki yaş krizidir inşallah geçici bı durumdur evde ne sağlam bi biblom kaldı ne bişey çiçekleri zaten yoluyo hep ya hiç yerinde durmuyo ve aşırı yüksek sesle bağırıyor 🥺bende bazen kendimi tutamıyorum çarpıyorum arada ya 🙄
Benim kız da aynı canım ben bazen sinirden oturup ağlıyorum ona dokunmuyorm sinirimi kendinden alıyorum ağlayarak 😅

Tüm sayfalar yüklendi.