Bebek de sinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Bebek de sinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek de sinir
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 1 buçuk yaşında çok sinirli istediği olmadığı zaman kendini yere atıyo kafasını vuruyo bizim aile hır gür de yok ne yapabilirim 😅🥹
Ya kızım 6 aylık daha o da artık başladı elinden bir şey alayım morarıyor ağlamaktan hem de ellerini yere vura vura ağlıyor 🤦‍♀️ alıştırma böyle olmasın diyorlar ama nasıl yapıcam bilmiyorum minicik ama tam cadı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya kızım 6 aylık daha o da artık başladı elinden bir şey alayım morarıyor ağlamaktan hem de ellerini yere vura vura ağlıyor 🤦‍♀️ alıştırma böyle olmasın diyorlar ama nasıl yapıcam bilmiyorum minicik ama tam cadı
Ahahaa bizim kayrw eskiden öyleydi baktım oluru yok ağlayınca onunla konuşmaya başlıyorum dışarı çıkarıp unutturuyprum dışarı dediğim balkon yani yada babası evde ise babasına verp oyun oynattırıyorum ne için ağladığımı unutuyor bende o ara istediği şeyi kaldırıyorum o gün bı gündür yapmaz şükür ki

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım 1 buçuk yaşında çok sinirli istediği olmadığı zaman kendini yere atıyo kafasını vuruyo bizim aile hır gür de yok ne yapabilirim 😅🥹
Konuşuyor mu canım bir kaç kelimeyle kendini ifade edebilirse sinirliligi azalır konuşamamaktan ifade edememekten sinirli oluyorlar zamanla geçecek kendini yere atıyor diyorsun tepki verme görmemezlikten gel bir süre sonra o hareketi sönecek

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 3.5 yaşında hala aynı hele bir istediği olmasın kıyameti koparır olana kadar ağlar tepinir insanı rezil eder oğlumdada vardı bebekken onda geçti kızımda kaldı umarım senin bebeğinkide geçer genelde bebeklerde oluyor o kafa vurmalar kendini gere atmalar 😆
Bende sadece benim kızım öyle sanıyorum kuzum ya 😅😅😅 bı istediği olunca ya olacak ya olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Konuşuyor mu canım bir kaç kelimeyle kendini ifade edebilirse sinirliligi azalır konuşamamaktan ifade edememekten sinirli oluyorlar zamanla geçecek kendini yere atıyor diyorsun tepki verme görmemezlikten gel bir süre sonra o hareketi sönecek
Konuşuyo canım kendini ifade edebilecek kadar kafasını yere vuruyo korkuyorum bişey olacak diye

Ahahhaha okurken güldüm kız 😂😂bizim kayrada sinirlenme huyu yok ama küsme huyu var bir şeui yapma yada bana ver deyince verir sonra sırt üstü yatıp cenin pozisyonu alığ küser 😂😂. Küsmesi ben gibi 2 dakika bile sürmez. Ama bence ne için sinirleniyprsa o sinirlense dahi eline verme bunu alışkanlık haline getirir nasıl olsa verecek diye hep aynı şeyi yapar
Kuzum vermesem kafasını vuruyo 😅 yere dayanamıyorum bi görsen gülmekten ölürsün 😅😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende sadece benim kızım öyle sanıyorum kuzum ya 😅😅😅 bı istediği olunca ya olacak ya olacak

Konuşuyo canım kendini ifade edebilecek kadar kafasını yere vuruyo korkuyorum bişey olacak diye

Kuzum vermesem kafasını vuruyo 😅 yere dayanamıyorum bi görsen gülmekten ölürsün 😅😅
Aynen vallahi öyle

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Cnm valalj benim oğlumda 1 yaş 1 yazlık olacak sinirlendiğinde elindeki ne varsa atıyor ne varsa döküyor bide çok bağırıyor tm diyon dhaad bağırıyor bazen gırtlak damarlar patlayacak diyom Allah korusun ama benimki amcasına çekmiş 😄😄
Benim kız da öyle canım bağırıyo bide biraz inat 😅
Aynen vallahi öyle
Napcam bilmiyorum

Emin ol hepsi aynı dha fazlası da vr 😊
Benim İlk Bebek olduğu için 😂

Emin ol hepsi aynı dha fazlası da vr 😊
Benim İlk Bebek olduğu için 😂

Ay benim ki 7 aylık ama onda bile sinir var yas kafasını sallıyor ellerini yumruk yapıp vuruyor yeni nesil gümbür gümbür folik asitten midir nedir 😅
Ahahhaha

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Benimki düzelmedi bebeğim var 11 aylık o bile okadar yormuyor beni ama kızımın inadıyla uğraşmak çok zor
Benim kız değişik bişey yorulma duygusu yok 😅

Kuzu yeni nesil hep böyle ne yedide böyle oldularsa vAlla hepsi aynı merak etme sorun sizde değil hepimizde 😂
Ahhaha kızıma hafif sesimi yükseltiyorum yapma falan diye bana sus kız diyo 😂😂😂

Bende dayanamıyorum ne isterse yapıyorum kıyamıyorum 😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız değişik bişey yorulma duygusu yok 😅

Ahhaha kızıma hafif sesimi yükseltiyorum yapma falan diye bana sus kız diyo 😂😂😂

Bende dayanamıyorum ne isterse yapıyorum kıyamıyorum 😅
Ah bu bebişler büyüdükçe huylarıda değişiyor

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye