bebek dogum pozisyonu almiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebek dogum pozisyonu almiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek dogum pozisyonu almiş
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
doktora gittim kontrolum vardi gecen haftada doktor demisti erken dogum riskim oldugunu bugun gittigimde bebek dogum pozisyonu almiş dikkat et her an dogum edebilirsin dedi nst ye bagladilar kasilmalarim ve sancilarim başlamiş cok dikkat etmen lazim dedi doktor😔
Canim kaçıncı haftadasin bide nstde sancılar kaç a kadar çıktı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
doktora gittim kontrolum vardi gecen haftada doktor demisti erken dogum riskim oldugunu bugun gittigimde bebek dogum pozisyonu almiş dikkat et her an dogum edebilirsin dedi nst ye bagladilar kasilmalarim ve sancilarim başlamiş cok dikkat etmen lazim dedi doktor😔
Benimde çapraz duruyor hissediyorum yani bunu kafası sol kasığımın tam üstünde ayakları sağ karnımın üstünde bu nasıl bi duruş anlamış değilim ondan önce hep kafa aşağı duruyordu doktor inşallah dönmez demişti

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çapraz duruyor hissediyorum yani bunu kafası sol kasığımın tam üstünde ayakları sağ karnımın üstünde bu nasıl bi duruş anlamış değilim ondan önce hep kafa aşağı duruyordu doktor inşallah dönmez demişti
Merak etme kuzum benimki de sağ tarafta doktora sordum normal dedi bebekler vücutlarını ya sag yada sol tarafa konumlandırırms

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
31+2 haftadayim bide nst den anlamiyorum doktorum dedi kasilmalarin ve sancilarin dogum sancisidir
Benim 32 haftalikken dönmüş bebis şimdi 36+5deyiz hala dönmüş vaziyette duruyo geçen hafta nst ye bağladılar Beni de sancılar 20 dakka da 3 kez 30 a kadar çıkmış di doktor normal bsey yok olması gerektigi gibi falan dedi de o yüzden sana da sordum canim saglicak la al insallah kucagina minigini

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım daha çok küçük çok dikkat et mecbur kalmadıkça kalkma bile yerinden inşallah bir sorun olmaz zamanında sağlıkla doğar
saol canim işallah... mecbur ben gidip geliyorum 2 oğlum okula gidiyo onlari göturup getiriyorum kayin validem ayaklari ağriyo diye gidip gelemiyo eşim calişiyo ben kendim gidip geliyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 32 haftalikken dönmüş bebis şimdi 36+5deyiz hala dönmüş vaziyette duruyo geçen hafta nst ye bağladılar Beni de sancılar 20 dakka da 3 kez 30 a kadar çıkmış di doktor normal bsey yok olması gerektigi gibi falan dedi de o yüzden sana da sordum canim saglicak la al insallah kucagina minigini
dedigim gibi ben anlamiyom nst den doktor öyle söyledi ama bu hamileligimden hic bisey anlamadim gercekten 4 bucuk ay mide bulantisi cektim ramazanda kovit oldum 5 6 tane serum yedim 20 tane iğne yedim 2 ay sonra tam toparlandim iyi oldum dedim 2.defa kovit oldum oda geçti derken şimdide bu erken dogum riski hep ağri hep sanci bi doğru düzgun yuzum gülmedi valla bu hamileligimde

dedigim gibi ben anlamiyom nst den doktor öyle söyledi ama bu hamileligimden hic bisey anlamadim gercekten 4 bucuk ay mide bulantisi cektim ramazanda kovit oldum 5 6 tane serum yedim 20 tane iğne yedim 2 ay sonra tam toparlandim iyi oldum dedim 2.defa kovit oldum oda geçti derken şimdide bu erken dogum riski hep ağri hep sanci bi doğru düzgun yuzum gülmedi valla bu hamileligimde

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yani zaten banada demişti 25 haftalıkken bende endişelenmiştim kafa aşağı duruyor diye değişmesinide istemiyorum nasıl durması gerekiyor çocuk içerde duruyor demişti doktorda yani bi pozisyonda durması lazım doğumu başlatan çoçuğun duruş şekli değil dedi doktor

Merak etme kuzum benimki de sağ tarafta doktora sordum normal dedi bebekler vücutlarını ya sag yada sol tarafa konumlandırırms
Bilmiyorum yeni böyle olmaya başladı buda hep kafası aşağıda dururdu doktor da değişmesini istemem normal doğum için demişti sezeryan istemiyorum o yüzden korktum biraz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
saol canim işallah... mecbur ben gidip geliyorum 2 oğlum okula gidiyo onlari göturup getiriyorum kayin validem ayaklari ağriyo diye gidip gelemiyo eşim calişiyo ben kendim gidip geliyorum.

Çocuklar olunca insanın yatma şansı da olmuyor çok iyi anlıyorum seni canım. Çok dikkat yine de elinden geldiğince

Tüm sayfalar yüklendi.