Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,871 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Allah yardımcın olsun benim kızımda yaklaşık 5 aylık olasiya kadar öyle idi sonra yavaş yavaş uykusu düzene girdi gece uykusu çok güzel düzeldi şimdi 9 ayligiz canını sıkma herşey yavaş yavaş yoluna girer öyle birden olmuyor maalesef 🤗Allah sabır versin inşallah canım
Maşallah kızına 🧿 teşekkürler canım amin bizde sorun var sanıyordum biz düzenini alolustiramadik die kendimi çok sorguluyordum inşallah bizde duzeliriz

M

Mercan44

Guest
Slm kizlar kizim gündüz uyuyor gece saat 8 ile 3 arası sürekli uyanık ve ağlıyor ne yaptiksak olmuyor bunu kendine alışkanlık haline getirmis.nasil gece gündüz farkını ogreblirim.netten araştırıyorum duş Los ışık diyorlar ama zerre etki etmiyor.surekli huzursuz ağlıyor.canimjz çıktı.umarim sizin böle probleminiz yoktur ama fikir verecek olan var mi
Bebeklerde uyurken bir müzik seçin bir Melodi. Ne zaman uyutacaksaniz o müziği açın bir müddet sonra müzik çaldığında uyuyacagini anlacaktir . Uyuması kolaylaşır

M

Mercan44

Guest
Slm kizlar kizim gündüz uyuyor gece saat 8 ile 3 arası sürekli uyanık ve ağlıyor ne yaptiksak olmuyor bunu kendine alışkanlık haline getirmis.nasil gece gündüz farkını ogreblirim.netten araştırıyorum duş Los ışık diyorlar ama zerre etki etmiyor.surekli huzursuz ağlıyor.canimjz çıktı.umarim sizin böle probleminiz yoktur ama fikir verecek olan var mi
Hergun kaçta yatiracaksan o saate kadar oyala kucağına al konuş mesela saat 22 de uyutacaksan 20;den sonra oyalamaya bak sonra 22 ye doğru yatırmaya çalış . Eğer ki daha çok uyanık kalıyorsa 19 dan sonra oyalamaya bak yarım saatte olsa uyutmamaya çalış bir müddet sonra alışır . Gece uyandığında emzir tekrra uyut Los ışık altında

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklerde uyurken bir müzik seçin bir Melodi. Ne zaman uyutacaksaniz o müziği açın bir müddet sonra müzik çaldığında uyuyacagini anlacaktir . Uyuması kolaylaşır
Bunu denemedim deneyeceğim teşekkürler 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hergun kaçta yatiracaksan o saate kadar oyala kucağına al konuş mesela saat 22 de uyutacaksan 20;den sonra oyalamaya bak sonra 22 ye doğru yatırmaya çalış . Eğer ki daha çok uyanık kalıyorsa 19 dan sonra oyalamaya bak yarım saatte olsa uyutmamaya çalış bir müddet sonra alışır . Gece uyandığında emzir tekrra uyut Los ışık altında
Böle yapmaya çalıştım sanırım ben başaramadım.kiz çok ağlayınca kıyamadım yatırdım ama yine yapacağım teşekkürler canım

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Prema hanımı izlemeni tavsiye ederim.

👍🏻

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de uyku sorunu var 40 günlük olduk gece 2 bi başlıyor sabah 6 30 da babası ise gidiyor sonra yatiyor kizim😀😀 bnde uykusuz ölüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.