Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,874 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
♥️🤲🌹 Bende bi saq bi sol olcak şekilde uyutuyorum kuşum sola yatırıyorum kafasini iyice yastqa doqru cewiriyor karanlık yapıyor kendince. Saqa yatırıyorum yine aynısını yapıyor benim kızım yüz üstü yatmayi hiiç sewmez. Ben fark ettiqimde 3 aylıkti kuşum iyice bi qözlemle istersen
Ben çok dikkat ettik buna başı orantılı olsun die yan hatırınca hayatta uyumaz sadece ağlar hemen o anda yüz üstü çevirdiğim uyuyor canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bnim kizim da öyleydi ne yaptıysam boş çıktı hiç birşeyin faydası yok ne gunduz yatardı ne gece on dakka desen bile yatmazdi geceli gündüzlü bn alışmıştım artık nasıl nezamn uyursa kendi haline bırakmıştım ama korkma kendiliginden alıştı artık geceyi gündüzü ayırdı şimdi gündüz iki sefer yatar gecede iki defa kalkiyo şu anda 3 aylık 2 aylıkken düzeldi kendilig
Canım bnim kizim da öyleydi ne yaptıysam boş çıktı hiç birşeyin faydası yok ne gunduz yatardı ne gece on dakka desen bile yatmazdi geceli gündüzlü bn alışmıştım artık nasıl nezamn uyursa kendi haline bırakmıştım ama korkma kendiliginden alıştı artık geceyi gündüzü ayırdı şimdi gündüz iki sefer yatar gecede iki defa kalkiyo şu anda 3 aylık 2 aylıkken düzeldi kendiliginden
Maşallah ne güzel erken anlamış senin kızij gece gündüzü 🧿 yani artık hayatımız düzenimiz kızımın elinde. Ondan kalan 5_10 dakika zaman ayirdiysak ne güzel bize 😂😂

Youtube ismi Prema Sundari, Instagram ismi prema.ve.onun.anneligi
Takma canım tesekkurler
Cnm bebeğini iyice doyur altını temizle yatağa yatirdiktan sonra yanına uzan ve iki elini avuclarinin arasına al sımsıkı tut bırakma bebekler yeni doğduğunda kendini yabancı his ederler ve o yüzden ağlarlar ama elini tutunca kendini güvende his edecektir benim çocuğum daha doğmadı ama dört tane bebek büyüttüm. Tecrübem var yani 🥰
Baya tecrübelisin 😘kazasız belasız dogurusun inşallah.guzel deneyeceğim

Son düzenleme:

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok dikkat ettik buna başı orantılı olsun die yan hatırınca hayatta uyumaz sadece ağlar hemen o anda yüz üstü çevirdiğim uyuyor canım

Takma canım tesekkurler

Baya tecrübelisin 😘kazasız belasız dogurusun inşallah.guzel deneyeceğim
Amin inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.