Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,328 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet tatlı yedim bir saat kadar hareketlendi şimdi gene sakin bakalım takipteyim ne olucak birşey olsa sanırım tatlı yediğim zamanda hareketlenmezdi
Nasılsın canım minik nasıl haraketi dün benim aşırı sancım vardı kız belden kasıkalra oradan rahme giren gece gece bağıracaktım rahme giren sancılar yüzünden düşün . Yürümem rağmen geçmedi kalkıp duşa girdim de anca kendime geldim 🤦🏻‍♀️ şimdi yine var aynı şekilde ama hafif bir ağrı 🤦🏻‍♀️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canım minik nasıl haraketi dün benim aşırı sancım vardı kız belden kasıkalra oradan rahme giren gece gece bağıracaktım rahme giren sancılar yüzünden düşün . Yürümem rağmen geçmedi kalkıp duşa girdim de anca kendime geldim 🤦🏻‍♀️ şimdi yine var aynı şekilde ama hafif bir ağrı 🤦🏻‍♀️
Tatlı yediğim zaman hareket ediyor onun dışında bir iki sert tekme attı canı isterse sanırım onun dışında çok sakin. Ama bendede var o kasık ve rahim ağrısı benim doktor cumaya çekti randevuyu pazartesi idi cuma gel dedi bakalım o gün ne olucak karnım aşagida bayağı birde aşagida çok baskı yapıyor işte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tatlı yediğim zaman hareket ediyor onun dışında bir iki sert tekme attı canı isterse sanırım onun dışında çok sakin. Ama bendede var o kasık ve rahim ağrısı benim doktor cumaya çekti randevuyu pazartesi idi cuma gel dedi bakalım o gün ne olucak karnım aşagida bayağı birde aşagida çok baskı yapıyor işte
Kız aynıyız benimde cumaya çekildi. Ama dünden beri ölüyorum sanki 🤦🏻‍♀️benim ki aksine o kadar hararetli ki o canımı daha çok yakıyor ne oturtabiliyorum ne yürüyebiliyoeum düşün aniden sancı giriyor🤦🏻‍♀️. Ay sağ salim bir gelselerdi bir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kız aynıyız benimde cumaya çekildi. Ama dünden beri ölüyorum sanki 🤦🏻‍♀️benim ki aksine o kadar hararetli ki o canımı daha çok yakıyor ne oturtabiliyorum ne yürüyebiliyoeum düşün aniden sancı giriyor🤦🏻‍♀️. Ay sağ salim bir gelselerdi bir
Ayşenur az kaldı bende çok heyecanlıyım kuuzm birşey soracam aneszi alırken sende ameliyathanede kustunmu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar