Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,178 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Ahhah senin daha küçük annesi korkma 😂😂10 hafta sonra tekrar görüşelim 😂😂
10 hafta derken 🤣🤣🤣37 ci haftada dourmak.istiyiyorum.ztn sezeryana karar verildinde o haftada olucam benim riskli gebelim ve bir de onceden kayibim var ilerleyen aylarda cok tutmasinlar ztn anksiyeteli panik atakli biriyim dayanamam her gun haraketlerini kontrol etmekten salik.sorunlari cikmasindan yoruldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
10 hafta derken 🤣🤣🤣37 ci haftada dourmak.istiyiyorum.ztn sezeryana karar verildinde o haftada olucam benim riskli gebelim ve bir de onceden kayibim var ilerleyen aylarda cok tutmasinlar ztn anksiyeteli panik atakli biriyim dayanamam her gun haraketlerini kontrol etmekten salik.sorunlari cikmasindan yoruldum
Ya kaybın için başınsağolsun canım rabbim bu miniği sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Bende cuma günü sezaryan günü alacağım inşallah 🙏🏻 bakalım doktorum hangi güne verecek

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Ya kaybın için başınsağolsun canım rabbim bu miniği sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Bende cuma günü sezaryan günü alacağım inşallah 🙏🏻 bakalım doktorum hangi güne verecek
Doslar saolsun canim anne karninda bebek nekadar durursa okadar iyi ama ben ayima girdimde o haftalarda dourmak istiyirum cunku her gun ecal teri dokuyirum piskola gitim ama ise yaramiyor evlat ban baska salikla almalim insallah kaybim yuzunden pinpirikliyim surekli buraya yaziyorum baska yerlerede Allah kimseyi evladiyla sinamasin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doslar saolsun canim anne karninda bebek nekadar durursa okadar iyi ama ben ayima girdimde o haftalarda dourmak istiyirum cunku her gun ecal teri dokuyirum piskola gitim ama ise yaramiyor evlat ban baska salikla almalim insallah kaybim yuzunden pinpirikliyim surekli buraya yaziyorum baska yerlerede Allah kimseyi evladiyla sinamasin
Amin canım amin için rahat edecekse yaz canım . Konuşmak her zaman iyi gelir insana ❤️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
O zaman endişe etme canım . Benim mesela tam 3 saattir aralıksız belim ağrıyor yürüyorum geçsin diye şiddeti daha çok artıyor 😂😂 ilginç yani bakalım bekliyoruz
Canım bebek hareketlerine bakarken senin yazina denk geldim belim çok ağrıyor bugünde benim ama biraz yoruldum birde sabah iki kere sert tekme attı sonra pek ağır hissetmedim hareketlerini zayıf zayıf hareket ediyor endişelendim yaa çok kafamı oraya taktım ondan yada uyuyor bilemedim 🫤 bir iki saat daha bekliycem olmadı doktoru ariyayim diyorum rahmim agriyor birde baskı yapıyor bel ağrısı oturuyorum gene ağrıyor ayyyy korktum biraz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım bebek hareketlerine bakarken senin yazina denk geldim belim çok ağrıyor bugünde benim ama biraz yoruldum birde sabah iki kere sert tekme attı sonra pek ağır hissetmedim hareketlerini zayıf zayıf hareket ediyor endişelendim yaa çok kafamı oraya taktım ondan yada uyuyor bilemedim 🫤 bir iki saat daha bekliycem olmadı doktoru ariyayim diyorum rahmim agriyor birde baskı yapıyor bel ağrısı oturuyorum gene ağrıyor ayyyy korktum biraz
Çok yorulduysan eğer ondan da öyle haraketsiz durur canım oda yorulmuştur ama sen yine takip rt dediğim gibi haraketi düzelmezse eskiye nazaran doktoea görün

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Profiterol ye aşırı hareketleniyor tatliyi ye sola yat bekle etkisini gorcen hareket etmezse şarkı dinlet bi yine hareket yoksa karnina tik tik bildirim yolla kesin uyaniyo benimki de öyle ben oyle uyandıriyom

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Profiterol ye aşırı hareketleniyor tatliyi ye sola yat bekle etkisini gorcen hareket etmezse şarkı dinlet bi yine hareket yoksa karnina tik tik bildirim yolla kesin uyaniyo benimki de öyle ben oyle uyandıriyom
Evet tatlı yedim bir saat kadar hareketlendi şimdi gene sakin bakalım takipteyim ne olucak birşey olsa sanırım tatlı yediğim zamanda hareketlenmezdi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde öyle yapıyorum 😅🥰

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar