Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya ne güzel kuzum ama hemşireler çok iyiydi kuzum bebekler çıktı sesini duymadım dedim çok minikler yoğun bakıma alındı dedi doktor bana asla umut vermedi Ayşenur yaşayabilir de yasamayabilirde
En doğrusunu yapmışlar canım benim . Tek hataları seni yatırmamalsrı kuzenimi antalyada tam 10 hafta yatırdılar erken doğum riski var diye düşün sürekli sancısını kestiler 36 da doğdu minikleri

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
En doğrusunu yapmışlar canım benim . Tek hataları seni yatırmamalsrı kuzenimi antalyada tam 10 hafta yatırdılar erken doğum riski var diye düşün sürekli sancısını kestiler 36 da doğdu minikleri
Ayşenur ne güzel tedbir almışlar sezeryan yapan doktorum bana dediği sabah ultrasyina aldı ihmal etmişler 10 haftalkiken dikiş atilsaydi eğer erken doğum olmazdı en azdindan 30 haftayı görürdük dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ayşenur ne güzel tedbir almışlar sezeryan yapan doktorum bana dediği sabah ultrasyina aldı ihmal etmişler 10 haftalkiken dikiş atilsaydi eğer erken doğum olmazdı en azdindan 30 haftayı görürdük dedi
İşte doktor var doktor var 🤦🏻‍♀️. Neyse olacsğı varmış olmuş demekten başka bir şey gelmiyor elimizden

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız aynıyız benimde cumaya çekildi. Ama dünden beri ölüyorum sanki 🤦🏻‍♀️benim ki aksine o kadar hararetli ki o canımı daha çok yakıyor ne oturtabiliyorum ne yürüyebiliyoeum düşün aniden sancı giriyor🤦🏻‍♀️. Ay sağ salim bir gelselerdi bir
Biran önce inşallah 🤲 yaaa yatamıyorum ben geceleri artık sabaha karşı uyuyorum 2 3 saat uyku

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Biran önce inşallah 🤲 yaaa yatamıyorum ben geceleri artık sabaha karşı uyuyorum 2 3 saat uyku
Kız bende o hiç yok bak 4 gündür aşırı uykum düzeldi mesela nefes darlığı çekmiyorum sancım olmasa hamile demem kendime karnım aşağı düşmüş zaten iyice 🤦🏻‍♀️. Kayra da böyle olduğunda 1 hafta sonra doğum yapmıştım bakalım bunda ne olacak . Cuma her şey belli olur sanırım doktor bir an öncd gün verse dw o günü beklesem

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız bende o hiç yok bak 4 gündür aşırı uykum düzeldi mesela nefes darlığı çekmiyorum sancım olmasa hamile demem kendime karnım aşağı düşmüş zaten iyice 🤦🏻‍♀️. Kayra da böyle olduğunda 1 hafta sonra doğum yapmıştım bakalım bunda ne olacak . Cuma her şey belli olur sanırım doktor bir an öncd gün verse dw o günü beklesem
Evet inşallah cumaya ikimizde gün alırız ben artık doğsun istiyorum 😭🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.