Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi hemşire tarafından oluşturulan Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭
Konbuyu başlatan Sevgi hemşire
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar ilk gebeligim 22 haftalık olduk ama hareketlerini hissetmiyorum sizde boyle bişey oldu mu 😑
Herkesin bünyesi bir değil kuzum kişiden kişiye değişiyor bebek haraketi 16 haftalık iken hisseden de oluyor 25 olunca hisseden de korkma yani

Sevgi hemşire

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin bünyesi bir değil kuzum kişiden kişiye değişiyor bebek haraketi 16 haftalık iken hisseden de oluyor 25 olunca hisseden de korkma y
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin bünyesi bir değil kuzum kişiden kişiye değişiyor bebek haraketi 16 haftalık iken hisseden de oluyor 25 olunca hisseden de korkma yani
Doğru canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru canım
İlk gebeligimde 24 haftada hissettim hareketlerini canim ilk gebelikse gec hissetmen gayet normal
Evet ilk canım insaAllah hissederim bende zamanla.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar