Bebek hareketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halitcan tarafından oluşturulan Bebek hareketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Halitcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 18 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim ve halada bebeğin hareketlerini hissetmiyorum ilk gebeliğimde 17 haftalıken hissettim bunu halada hissetmiyorum sizce normal mi yada siz kaçıncı haftalarda hissetiniz aslında ikinci gebelik çok çabuk bebek hareketlerini hisseden var ama ben halada hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 18 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim ve halada bebeğin hareketlerini hissetmiyorum ilk gebeliğimde 17 haftalıken hissettim bunu halada hissetmiyorum sizce normal mi yada siz kaçıncı haftalarda hissetiniz aslında ikinci gebelik çok çabuk bebek hareketlerini hisseden var ama ben halada hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️
22haftaya kadar normal hissetmemek canım daha çok küçük

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
23 haftaya kadar da hissetmeyebilirmiş anneler yinede şüphen varsa doktora git benim ilk hamilelik çok hissetmek istiyordum sırt üstü uzandım yarım saat bekledim kasığımda yavaş yavaş tekmeler hissettim çok minikti ama elimle anca hissettim çok güzel di sende hissedersin inşallah

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Ya bnde 18 deyim bn hissediyrdum grip oldm iki gündür bnde hissetmyrm anlamadm ☹️

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 haftalık gebeyim bende daha dün çok az anlık Bi his yaşadım ondan önce bende hissetmiyordum ama bence de normal çok küçükler daha yakında kımıl kımıl rahat vermezler bence tadını çıkaralım 😂🙈

Kocer akbas

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 cu gebeligim 20 haftalik iki gundur azda olsa hissediyorum ilk kizimda 4 bucuktu hissetim 2 kizim 3 bucukta hissettim simdiki kizim cok tembeldi bende endise ettim ama iki gundur hissediyorum insan cok tedirgin oluyor sizi iyi anliyorum ama endise etmeyin daha vakti var saglikli olsunda her bebek farkli

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebelğim 15,5ta başladı pıt pıt yapmaya şuan 17,5 halada pıt pıtlıyo sağ taraftan ben erken hissettim 😊 bence bünyeyle alakalı aşıır zayf biride değilim. Üzülmeyn elbet hissedeceksnz 😊

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebelğim 15,5ta başladı pıt pıt yapmaya şuan 17,5 halada pıt pıtlıyo sağ taraftan ben erken hissettim 😊 bence bünyeyle alakalı aşıır zayf biride değilim. Üzülmeyn elbet hissedeceksnz 😊
Canım valla 73 kiloyum acaba kilolu olduğum için mi 😂😂 aslında karnımda vardı gebe kalmadan önce ilk gebelikten kalma😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 20 haftalık gebeyim bende daha dün çok az anlık Bi his yaşadım ondan önce bende hissetmiyordum ama bence de normal çok küçükler daha yakında kımıl kımıl rahat vermezler bence tadını çıkaralım 😂🙈
İlk gebelik mi canım senin

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla 73 kiloyum acaba kilolu olduğum için mi 😂😂 aslında karnımda vardı gebe kalmadan önce ilk gebelikten kalma😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelik mi canım senin
Benim ilk gebelk 73 le gebe kaldm şuan 77yim bnde zayf değilm pek azda olsa karnım vardı yani 🙃🙃 bünyeye göre değişiyomş herkesn farklı olrmş şuan biraz daha fazla hissediyorum zaten 🙃🙃

Tüm sayfalar yüklendi.