Bebek hareketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halitcan tarafından oluşturulan Bebek hareketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Halitcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 18 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim ve halada bebeğin hareketlerini hissetmiyorum ilk gebeliğimde 17 haftalıken hissettim bunu halada hissetmiyorum sizce normal mi yada siz kaçıncı haftalarda hissetiniz aslında ikinci gebelik çok çabuk bebek hareketlerini hisseden var ama ben halada hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️
Cocuktan cucuga göre değişiyor bazısı daha hareeketli oluyo çabuk hissediyorsun benim oglan daha sakindi gec hissetmiştim onda

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 18 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim ve halada bebeğin hareketlerini hissetmiyorum ilk gebeliğimde 17 haftalıken hissettim bunu halada hissetmiyorum sizce normal mi yada siz kaçıncı haftalarda hissetiniz aslında ikinci gebelik çok çabuk bebek hareketlerini hisseden var ama ben halada hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️
Daha çok küçük kuzum normal benimde 3 gebeliğim bende geç hissettim bide zayıftim baya kilon falan varsa yanlış anlama ne olur ondanda denk gelmiyor olabilir bak 2 haftaya kadar net hissedersin ben şimdi 27 haftalık oldum maşallah bazen uyuyor ama hemen tedirgin oluyorum korkma canım normal ♥️🤲

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük kuzum normal benimde 3 gebeliğim bende geç hissettim bide zayıftim baya kilon falan varsa yanlış anlama ne olur ondanda denk gelmiyor olabilir bak 2 haftaya kadar net hissedersin ben şimdi 27 haftalık oldum maşallah bazen uyuyor ama hemen tedirgin oluyorum korkma canım normal ♥️🤲
Canım ben şuan 73 kiloyum yani bende daha kilolu olanlar var onlar bile hissetmisler

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
20 22 haftaya kadar normal cnm sıkıntı yapma

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla 73 kiloyum acaba kilolu olduğum için mi 😂😂 aslında karnımda vardı gebe kalmadan önce ilk gebelikten kalma😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelik mi canım senin
Evet canım ilk gebeliğim acemiyim biraz da ondan herhalde karnım da çok büyümedi 5 aylık değil de sanki şişman kadın gbi görünüyorum 😂🙈

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamında ikinci gebeliği çok geç hissetti normal yani

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben şuan 73 kiloyum yani bende daha kilolu olanlar var onlar bile hissetmisler
Ben 55 kiloydum baktım bende hissetmiyordum gayet normal bir durum. Vücut ve kilo etkili 😌 ayrıca daha kilolu dediğin insanların hissetmesi de normal dediğim gibi gayet normal bir durum. Doktoruna sor birde ne diyecek normal mi de ben sordum daha çok küçük demişti bana benim 3 gebeliğim olduğu halde geç hissettim yani normal bir durum yat dinlen bol bol ayakta duruyorsan da hareket etmez minik yada geceleri ediyor olabilir daha çok minik şuan ben 27+4 günlük hamileyim maşallah durmuyor onunla konuş yada bir sürü şey var ışık tut tepki verir once soluna yat sonra düz yat ayaklarını uzak eminim ediyordur. Hissetmeyebilirsin şuan 68 oldum mesela offf kilo dedik morelim bozuldu😔Merak etme hissedersin ama doktoruna da danış derim❤️

Canim benim ilk bebekti 24.haftanin sonlarında hissettim hatta korkup doktora sordum herşey yolunda bebek gayet sağlıklı ilk gebelik olduğu için hissetmiyorsundur normal hissedersin demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar