Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi hemşire tarafından oluşturulan Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,450 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketlerini hissetmiyorum 😭
Konbuyu başlatan Sevgi hemşire
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

Kamer

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ilk gebeligim 22 haftalık olduk ama hareketlerini hissetmiyorum sizde boyle bişey oldu mu 😑
Bazen bütün gün uyuyorlar sakin ol muayene yakın tarihte ise beklemeni tavsiye ederim inşallah yarın daha çok hissettirir kendini sakin ol soluna uzanıp takip etmeye çalış canım iyi akşamlar üzülme

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az bişey hissediyor gibiyim ama emin olamiyorum
O zaman yeni yeni hissediyorsn cnm ben şuan 21 haftaligim yeni yeni hafif hissediyorum korkma sende hissedersin doktoruma sordum hissetmiyorum diye normal dedi 25 haftada net hissedersin dedi 🥰 annelik işte şimdiden merak ediyoruz neden hareket etmiyor diye ama korkma içini ferah tut cnm

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ilk gebeligim 22 haftalık olduk ama hareketlerini hissetmiyorum sizde boyle bişey oldu mu 😑
Herkezde farkli olabiliyor mesela ilk gebelikte 18 de hissetmeye bilir ama daha önce doğum yapan hisseder diyor dr benim 3 gebelik ben bile 23 falandı net anlamam ah bu tedirginligimiz 2 oğlumda düşük tehlikesi atlatmıştım 3 aylıkken bu gebelikte 38 haftadayım arefesinde akıntı gelse kanama mi oldu korkum var o hareketlidir sen duymazsın

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk gebelikte biraz geç hissediliyormuş. Ben de hissetmediğimi sanıyordum böyle içimde afedersin gaz geziniyor gibi oluyordu o bebek hareketiymiş aklında bulunsun 😊

Tüm sayfalar yüklendi.