Bebek kaçıncı haftada döner

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Bebek kaçıncı haftada döner başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,166 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek kaçıncı haftada döner
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Gecen hafta bi akşam hem sağdan vuruyodu sonra soldan vuruyodu şiddetli huylandım okadar yapmazdı hiç ama dün dönmemiş daha erken sanırım bide ben anlamıyorum anlarmıyım bilmiyorum dönse maşallah senin erkenden dönmelere başlamıl 😅 benimkide hareketli dedi ama
Bnm 2. Hamileliğim hareketlerini hissediyorum ama dönüp dönmediğini anlamıyorum.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur ikiz sonuçta haklısın ama tek olunca olur belki oda pop ile gelirse ayakla zor sanırım daha vakit var döndüğünü hissedermiyim acaba 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baya geç dönmüş maşallah bakalım bizim daha var nezaman döncek🤗

Baya geç dönmüş maşallah bakalım bizim daha var nezaman döncek🤗
Hissedersin bence hayırlısı olsun ikiniz icin de son gün gene dönebilir

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde de 32. haftada dönmüştü bu gebeligimde de 32. haftada dönmüştü hâlâ da aynı pozisyonda

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bnm 2. Hamileliğim hareketlerini hissediyorum ama dönüp dönmediğini anlamıyorum.
Ozmaan anlamak kolay değil 😅

Daha var 22.haftaya gircez ama bilemedim nezaman döner dönüncede sabit kalsa bari 😅

Daha var 22.haftaya gircez ama bilemedim nezaman döner dönüncede sabit kalsa bari 😅
İlk gebeligimde de 32. haftada dönmüştü bu gebeligimde de 32. haftada dönmüştü hâlâ da aynı pozisyonda
İyimiş her bebek değişik demekki daha bekleyelim bakalım 🤭

Bebekleriniz kaçıncı haftada doğum pozisyonu aldı yada sonra çok dönüp duruyormu kalıyormu başaşşağı
Benim 35.hafta felandi galiba canım doktor doğum pozisyonu almış demişti sonra da hiç değişmedi aynı pozisyondaydi hep .zaten hissedersin döndugunde ayakları yukarı olduğu için göğüs altına çok vuruyor canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim 35.hafta felandi galiba canım doktor doğum pozisyonu almış demişti sonra da hiç değişmedi aynı pozisyondaydi hep .zaten hissedersin döndugunde ayakları yukarı olduğu için göğüs altına çok vuruyor canım
Ne güzel hissederim inşallah okadar geç kalmasa bari panik olur insan 😅

Ne güzel hissederim inşallah okadar geç kalmasa bari panik olur insan 😅
😄Kişiden kişiye de değişir kuzum çevremde bazısinin bebeği dönmüyor sezeryan diyor doktor doğumdan önce donuveriyor mesela kuzenim normal doğum dediler bebek dönmüş demişti doğum başladığında bebek ters döndü acil sezeryana aldılar rabbim hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallah canım 🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
😄Kişiden kişiye de değişir kuzum çevremde bazısinin bebeği dönmüyor sezeryan diyor doktor doğumdan önce donuveriyor mesela kuzenim normal doğum dediler bebek dönmüş demişti doğum başladığında bebek ters döndü acil sezeryana aldılar rabbim hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallah canım 🥰
Daha erken konuşmak için ama döndüren yada popo gelişiyse normal doğum yaptıran biyere gitmek isterim bu sebepten sezeryana mecbur kalmakda üzücü

Tüm sayfalar yüklendi.