Bebek kaçıncı haftada döner

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Bebek kaçıncı haftada döner başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,164 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek kaçıncı haftada döner
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzenim özele gidiyordu okadar da para vermişti canım ben devlette yaptım dogumj
Bende özele gidiyorum devlette standart uygulama yapıyorlar doktorunda gelmiyor doğuma özelde soğak doğumla ilgili mümkün olduğunca isteklerimi söylerim diye dülünüyorum doktorumda iyi ama

Ya durumu olmayan napsın 😒
Ben devlette yaptım canım ama şans mı diyeyim dualar mı diyeyim doktorum da gebeliğim boyunca okadar ilgiliydi ki özel gibi ilgilendi ebeler de çok iyiydi ben gayet memnun kaldım şahsen birdaha hamile kalsam doktorum burda olsa gene aynı doktora giderdim özele sadece ayrıntılı ultrasona gittim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlette yaptım canım ama şans mı diyeyim dualar mı diyeyim doktorum da gebeliğim boyunca okadar ilgiliydi ki özel gibi ilgilendi ebeler de çok iyiydi ben gayet memnun kaldım şahsen birdaha hamile kalsam doktorum burda olsa gene aynı doktora giderdim özele sadece ayrıntılı ultrasona gittim
İnşallah devlet hstaneleride yanlış uygulamalarını kaldırır kısa zamanda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya durumu olmayan napsın 😒
Benim gideceğim hastanede çok pahalı değil 3200dü 3850 oldu birde 2 ayda bir kontrol derken para harcanıyor bende çalışıyorum 2 3 ay daha çalışıcam bir aylık maaşımı vercem artık yoksa bende gidemezdim özeldeki doktoruma bile güvenemiyprum doğal doğum şartlar uygun olursa yaparız dedi ama bazı takip ettiğim ebelerin doğumları genelde epizyosuz doğal oluyo kararsızım belki son haftalar oralara yönelirim daha rahat hissederim kendimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar