Sorum var Bebek kaçında ayda oturtulmaya başlanmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebek kaçında ayda oturtulmaya başlanmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kaçında ayda oturtulmaya başlanmalı
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Günaydın annelerim nasılsınız kız bebeklerinizi hangi ayda oturtmaya başladınız bebeğim beş aylık arada oturtuyorum ama içim rahat değil sizlere sorayım dedim korkuyorum eğe kemiği batar diye
Bu ayda kucağında yarı oturur pozisyonda tutabilirsin. 6. Ayda destekli ara ara oturma denemeleri yapılir.sonraki ayda kendisi oturmaya başlayabilir bebeğin gelişimine göre de değişir tabi. Oturması için zorlama canım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım oturmak istiyor oturtmayınca saçlarımı yoluyor resmen yerde vakit geçiriyoruz çoğunlukla ve uzandığı zaman zorla kafasını kaldırıyor yarı oturur duruma geliyor daha 4 buçuk aylık 🤕 doktora sorulması gerektiğini bilmiyordum cuma günü gittik kontrole keşke akıl edebilseydim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın annelerim nasılsınız kız bebeklerinizi hangi ayda oturtmaya başladınız bebeğim beş aylık arada oturtuyorum ama içim rahat değil sizlere sorayım dedim korkuyorum eğe kemiği batar diye
Kız erkek fark etmeden 6 aydan sonra oturtulmaya başladı canım ben oğlumu da kızımı da 5 ayda destekli oturtmaya başlamıştım kızın 9 aydan sonra desteksiz oturdu oğlum da 5 aydan sonra desteksiz oturdu

Tüm sayfalar yüklendi.