Bebek kahvaltısı yumurta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Bebek kahvaltısı yumurta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kahvaltısı yumurta
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım alerji qibi bi durum olursa belirtileri nasıl olur acaba onuda öğreneyim
Canım ya yuzunde sırtında kırmızı kabarıklıklar cıkar gecmez hemen yada mukuslu kanlı ishal seklinde kaka yapar o zaman yedirme ama sen yumurta yiyorsan o sutundende bebege gectıgı ıcın buyuk ihtimalle alerjisi yoktur o yuzden Basta cok ac sonra yavas yavas cogaltman lazım

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya yuzunde sırtında kırmızı kabarıklıklar cıkar gecmez hemen yada mukuslu kanlı ishal seklinde kaka yapar o zaman yedirme ama sen yumurta yiyorsan o sutundende bebege gectıgı ıcın buyuk ihtimalle alerjisi yoktur o yuzden Basta cok ac sonra yavas yavas cogaltman lazım
Aynen ben sürekli tüketiyorum hiç bişey olmadı.. inşallah da olmaz saol canım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben sürekli tüketiyorum hiç bişey olmadı.. inşallah da olmaz saol canım
Olmaz o zaman canım bende yumurta sarısı peynir anne sutu ile acıyorum oyle veriyorum cıcıbebe 7 aylıkken baslayacam hunnap keci boynuzu pekmezli olandan normal cicibebelerde katkı madde ve seker var o yuzden hunnap alacam canım aklında olsun almak istersen

Tüm sayfalar yüklendi.