Bebek kahvaltısı yumurta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Bebek kahvaltısı yumurta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,098 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kahvaltısı yumurta
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Sarısından başladım canım ama yarım falan vermedim hepsini verdim ıhlamur cici bebe yumurta sarısı ceviz pekmez bunları karıştırıp verdim Allahtan alerji yapmadı hala yumurta yemeğe devam ediyor 🥰
Ben Kahwaltıya başladım 2 qündür.. zeytin ezmesi yoqurt ekmek içi pekmez peynir terayaqı lor peynir weriom.. yiyo ama yumurta için emin olamadım..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmaz o zaman canım bende yumurta sarısı peynir anne sutu ile acıyorum oyle veriyorum cıcıbebe 7 aylıkken baslayacam hunnap keci boynuzu pekmezli olandan normal cicibebelerde katkı madde ve seker var o yuzden hunnap alacam canım aklında olsun almak istersen
Ben cicibebe hiç wermek istemiyorum ben yiyince bile şekerim çıkıyor çok tatlı qelio bana o yüzden ben bebeklere werme taraftarı deilim..

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben Kahwaltıya başladım 2 qündür.. zeytin ezmesi yoqurt ekmek içi pekmez peynir terayaqı lor peynir weriom.. yiyo ama yumurta için emin olamadım..

Ben cicibebe hiç wermek istemiyorum ben yiyince bile şekerim çıkıyor çok tatlı qelio bana o yüzden ben bebeklere werme taraftarı deilim..
Verme canım bencede

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Cicibebeyi evde kendiniz de yapabilirsiniz şekerini azaltarak pratik oluyor hemde arada farklı tat oluyor, ben hergün farklı şeylerin tadına baktırıyordum internette sürekli araştırdım🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cicibebeyi evde kendiniz de yapabilirsiniz şekerini azaltarak pratik oluyor hemde arada farklı tat oluyor, ben hergün farklı şeylerin tadına baktırıyordum internette sürekli araştırdım🥰
Bende arastırdım canım hunnap keci boynuzu pekmezli aklıma yattı obur ay ondan verecem 🤗

Bilmiom herkes dio wer bebek kilo alsın.. ama saqlık merkezinde herşeyi qayet normal ayına qöre.. boş kilo almasının taraftarı da deilim.. çok şükür saqlıklı oda bana yeter
Kilolu bebek Saglıkla bebek kafalarına sınır oluyorum canım bizimkılerde cici bebe ver toplansın dedi direk yok dedim Saglıklı olması daha onemlı benim ıcın

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende arastırdım canım hunnap keci boynuzu pekmezli aklıma yattı obur ay ondan verecem 🤗

Kilolu bebek Saglıkla bebek kafalarına sınır oluyorum canım bizimkılerde cici bebe ver toplansın dedi direk yok dedim Saglıklı olması daha onemlı benim ıcın
Yesin de büyüsün minnak 🥰 maşallah 🧿

Tüm sayfalar yüklendi.