Sorum var Bebek kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Bebek kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilo
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden erken doğum oldu canım valla kilosunu bilmiyorum sehir hastanesine gidiyorum soylemiyolar arıza var makinede cart curt diyolar 1 hafta sonra randevu var bakalım 🥰
Benim kız babası kilikli çıktı babasıda 7 aylık kizida canm suyum geldi hastahaneye gitdigimda doğum baslamisdi cnm

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız babası kilikli çıktı babasıda 7 aylık kizida canm suyum geldi hastahaneye gitdigimda doğum baslamisdi cnm
Anladım canım 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim balık yağı vs kullanıyorum ben efa mom bence güzel kilo aldırıyor şuan 34+5 olduk 34 de gittiğimde 2465gr dedi boyu ise 43 cmdi ben birde şeker diyeti yapıyorum karbonhidrat vs yemiyorum hiç meyve ama ölçülü genelde kalsiyum ağırlıklı besleniyorum kaşar özellikle günde bir adet tansiyon problemi yoksa sade soda önerdi doktor o zaten alıyor yani stres yapma bebisler sünger gibi neye ihtiyacı varsa bizden çekiyor zaten biz kendimiz için yemeliyiz
Doğru diyorsun haklısın 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim balık yağı vs kullanıyorum ben efa mom bence güzel kilo aldırıyor şuan 34+5 olduk 34 de gittiğimde 2465gr dedi boyu ise 43 cmdi ben birde şeker diyeti yapıyorum karbonhidrat vs yemiyorum hiç meyve ama ölçülü genelde kalsiyum ağırlıklı besleniyorum kaşar özellikle günde bir adet tansiyon problemi yoksa sade soda önerdi doktor o zaten alıyor yani stres yapma bebisler sünger gibi neye ihtiyacı varsa bizden çekiyor zaten biz kendimiz için yemeliyiz
Doğru diyorsun haklısın 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar