bebek Kilolu denildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tarafından oluşturulan bebek Kilolu denildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,772 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek Kilolu denildi
Konbuyu başlatan Zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Slm kzlar 28 haftama gırdım bugun 7 kg aldım smdıye kadar doktor kılon fazla dedı boyumda 1.74 gecrekten fazlamı haftama gore .bebege de kılolu dedı seker ıstedu ama verılen glıkoz ıcecegıyle de ıstıfra ettm yapamadk:((

Oztek

Kayıtlı Üye
rank
Bidaha şeker yüklemeyi bidaha deneyecekler mi?
Valla benim ikinci hamileliğim ilkinde 21 kilo almıştım toplam bebek 4090 Gr doğdu
Şuan 37 haftaligim 20 kiloyu geçti yine aldığım tam hatırlamıyorum ama muhtemelen 28 haftayken 10dan fazlaydı aldığım kilo bebeğim şuan 3500 civarında
Eğer şeker yuklemesinde sorun çıkmazsa kiloyu kafaya takmaya gerek yok, şeker çıkarsa da diyetle dikkat ederek düzene sokarsın bence...

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Slm kzlar 28 haftama gırdım bugun 7 kg aldım smdıye kadar doktor kılon fazla dedı boyumda 1.74 gecrekten fazlamı haftama gore .bebege de kılolu dedı seker ıstedu ama verılen glıkoz ıcecegıyle de ıstıfra ettm yapamadk:((
Bende 38. Haftada doğum yaptım toplamda 22 kg almıştım ikinizinde sağlığı iyiyse kafana takma aldığın kiloları doğumdan sonra gider

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Bidaha şeker yüklemeyi bidaha deneyecekler mi?
Valla benim ikinci hamileliğim ilkinde 21 kilo almıştım toplam bebek 4090 Gr doğdu
Şuan 37 haftaligim 20 kiloyu geçti yine aldığım tam hatırlamıyorum ama muhtemelen 28 haftayken 10dan fazlaydı aldığım kilo bebeğim şuan 3500 civarında
Eğer şeker yuklemesinde sorun çıkmazsa kiloyu kafaya takmaya gerek yok, şeker çıkarsa da diyetle dikkat ederek düzene sokarsın bence...
Aclık kan sekerıme bakabıldı o normal dedı bıde bı ay sonra seker testıne gene gır tokken ıc glıkozu dedı onada bakacak o zman

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl fazla dedi doktor anlamadım canım benimde şuan 33 haftalık ve bu zamana kadar 8 kilo aldım sadece ve 28. haftamda benimde aldığım 7 kiloydu ve gayet normal dedi doktorum ama şeker testini zor da olda mutlaka yaptır canım

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl fazla dedi doktor anlamadım canım benimde şuan 33 haftalık ve bu zamana kadar 8 kilo aldım sadece ve 28. haftamda benimde aldığım 7 kiloydu ve gayet normal dedi doktorum ama şeker testini zor da olda mutlaka yaptır canım
Normalde 28 dem sonra hızla kılo alınmıyomu nasıl bı kılo aldınz 33 haftaya kadar :)yemek her seyden yıyormusunuz

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 28 dem sonra hızla kılo alınmıyomu nasıl bı kılo aldınz 33 haftaya kadar :)yemek her seyden yıyormusunuz
Valla bilmiyorum 2 bucuk aylıkken zaten 3 kilo kaybım olmuştu sonrasında almaya başladım ama günde 2 öğün yiyorum sadece zaten ben aldığım kilo da bu yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar