Bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,500 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilosu
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21+2 günlük gebeyim bebeğimin kilosu organ taramada 424 gr çıktı sizce normal mi çevremdekiler çok küçük doğar falan dediler Bi fikriniz var mı yada kilo aldırmak için ne yapabilirim

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21+2 günlük gebeyim bebeğimin kilosu organ taramada 424 gr çıktı sizce normal mi çevremdekiler çok küçük doğar falan dediler Bi fikriniz var mı yada kilo aldırmak için ne yapabilirim
Bu insanlar ne kadar düşüncesiz hamile bir bayana asla bebeğiyle ve kendisiyle ilgili bişey denilmez ben buna çok sinir oluyorum helede o konu kilo ise şahsen bana denilince zoruma gider hem benim kiloma hemde çocuğumun kilosuna birakinda insan bir hamileliğinin tadını çıkarsın değil mi ama hem daha 21 haftalık bebek ne çabuk anlıyorsunuz zayifmi kilolu mu doğacağını rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin demiyorlarda hem anne karnındaki bir bebek son iki ay da alacağını alıyor takmayın şöyle insanların laflarını kendinize stres bari yapmayın sağlıkla gelsin inşallah minnoş 🤲😘🤗

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalıkken 21 e yakın ayrintiliya girmiştim 400 kusurdu doktor böyle devam ederse normal kilolu bebek doğar demişti bence çok iyi ayrıca 35. Haftadan sonra kilolaniyo hatta son haftada bolca kilo aliyo bebek etrafa bakma adamı deli ediyorlar her konuda

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Bende de zayıf diyorlardı çok üzülüyordum. Birde erken doğum riskim vardı dogsaydi o dönemde kuvoze alırlardı Ondan sonra sürekli yedim kaşar peyniri muz bal özellikle. Ve her gece istisnasız süt içerdim. Maşallah son 1 ayda 1 kilo 200 gram almıştı

K

Kizçem

Guest
Benimde 22+0da 451 geldi Dr gayet iyi demisti şimdi 30. Haftadayiz 1650grm olduk drum gayet güzel diyor sen millete bakıp kendini strese sokma cnm ne bekliyorlar 21 haftalik bebekten 1kilo falan olmasını mı gayet normal kilosu asıl bundan sonra kilo almaya başlıyor bebisler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bu insanlar ne kadar düşüncesiz hamile bir bayana asla bebeğiyle ve kendisiyle ilgili bişey denilmez ben buna çok sinir oluyorum helede o konu kilo ise şahsen bana denilince zoruma gider hem benim kiloma hemde çocuğumun kilosuna birakinda insan bir hamileliğinin tadını çıkarsın değil mi ama hem daha 21 haftalık bebek ne çabuk anlıyorsunuz zayifmi kilolu mu doğacağını rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin demiyorlarda hem anne karnındaki bir bebek son iki ay da alacağını alıyor takmayın şöyle insanların laflarını kendinize stres bari yapmayın sağlıkla gelsin inşallah minnoş 🤲😘🤗
Katılıyorum ilk gebeliğim de karnım çok küçüktü çok geç çıktı bana komşum şey derdi kedi yavrusu mu doğuracaksın diye 3.500 doğmuştu 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.