Bebek kıyafetleri hakkında bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Bebek kıyafetleri hakkında bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,039 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kıyafetleri hakkında bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne
Güzel annelerim bebek için alışveriş yapacağım ama ilk hamileliğim hiç bilgim yok. 0-6 0-24 0-3 ay arası yazan kıyafetler beğendim bunlar yeni doğan bebek için kullanılır mı? Bilgi verir misiniz bana
Canım mesela ben şu şekil alıyorum; yaz bebeği olacağı için 3-4 aylık olana kadar giyilecek yazlık kıyafetler alıyorum daha sonra 6 ay ve üstü için de kışa gireceği için kışlık alıyorum :)

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Canım mesela ben şu şekil alıyorum; yaz bebeği olacağı için 3-4 aylık olana kadar giyilecek yazlık kıyafetler alıyorum daha sonra 6 ay ve üstü için de kışa gireceği için kışlık alıyorum :)
Bende aynı taktikle ilerledi kış bebeği olacak benimki ilk 3 ay olan kıyafetlerini hep kışlık olarak aldım 3-6 olanlarında yarısını kışlık yarısını yazlık aldım 6-9 olanları da yazlık aldım böyle ilerledim herhalde çoğu anne böyle yaptı

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bebek için alışveriş yapacağım ama ilk hamileliğim hiç bilgim yok. 0-6 0-24 0-3 ay arası yazan kıyafetler beğendim bunlar yeni doğan bebek için kullanılır mı? Bilgi verir misiniz bana
0-3 yeni doğan bebek icin ama cok alma hemen buyuyolar geri kalanınıda daha buyuk alabilirsin cnm

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bende mayıs ayinda bekliyorum ama cok fazla 0 3 almamak lazım , 3 6 alinabilir sonra 6 9 alirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar