Bebek neden kusar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebek neden kusar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,474 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek neden kusar
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 8 günlük oldu az önce öyle bir kustu ki ağzından burnunda fışkırdi resmen başına gelen varmi cokmu emziriyorum her iki yada üç saatte bir emziriyorum😭😭😭😭
Fazlasını kusuyordur birşey olduğunu zannetmiyorum. Benim bebeğimde kusuyor göğüsüne ağız silme mendilleri var ondan koyuyorum sıcak tutsun kusarsa içine geçmesin diye

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 8 günlük oldu az önce öyle bir kustu ki ağzından burnunda fışkırdi resmen başına gelen varmi cokmu emziriyorum her iki yada üç saatte bir emziriyorum😭😭😭😭
Benim kızımda çok kusuyo burnundan da çok kusuyo doktor reflü olabilir dik emdir 30 santim yüksekte yatır dedi öyle yapıyorum burnundan kusması azaldı gazını çıkarsam bile kusuyo önceki kadar değil çok şükür 42 günlük bebeğim

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli emzirirdim çok kustugu için süt biterdi doymazdi mama da yerdi midesinde çok gaz vardı reflü yatağı aldım yalancı emzik bile almadı çok ağlardı uyumazdi ama geçti geçiyor cnm ek gıda sürecine kadar kustu misafir gelirdi görmeye tam kucağına alacak kusardi fiskirirdi 6. Ayın sonunda bitti tamamen geniz etide var oğlumda böyle bikac şey bir araya gelince oluyor sağlıklı olsunda biliyorm çok zor heryer kokuyor kıyafetler sarı kalıyor çıkmıyor ama yapcak bişey yok şuan 4.5 yaşında çok şükür inşallah hamileyim 2. Ye karnimdakinde yasamam birdaha çok amin 💐

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Çok yediği zaman fazlasını kusar saat aralıkların iyi ama aciktigini belli ettikten sonra mi emziriosun yoksa aciktigini anlamadan mi ? Bide yüzünde falan kızarıklık oluyo mu emzirdikten sonra böyle benek benek akne gibi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benim oğlum.Bebekken kıyafet yetiştiremezdim.okadar kusardı.Çok beslendiği için.Büyüklerimiz kusan çocuk güzel gelişir der canım.🤗
Ayy bu yorumunuz beni cok rahatlatti yogurt yogurt kusuyor sirtimdan asagi gazini cikarirken sakir sakir gidiyo 🤦‍♀️🤦‍♀️😭 doktorda birswyi yok diyo kusmasiyla ilgili ama istemsiz takiliyorum . Gece emzirdigimde kusmuyor gazini cikariyorum yatiriyorum uyuyo . Ama gunduz oyle degil emiyo kusuyo emdigi kadar yogurt yapiyo 😂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Fışkırarak kusma çok emdi fazlalığı kusuyo kusması deil canim reflü olabilir alerjikde olabilir kusmalarim takip et eğer reflü ise emzirdikten sonra hemen yatırma mutlaka gegirene kadar sırtını sivazla pat pat vur reflü yatakları var onlardan alabilirsin veya kendi sungerinin altına ince bir yastıkla eğim verebilirsin bu şekilde kusmalari azalırsa reflü dur bununla ilgili damlalar falan var gerekirse Dr verir ama kusmalar bunlara rağmen devam ediyorsa senin veya eşinin veya yakın aileden abla abi anne baba gibi kişilerin süt yumurta protein alerjisi gibi alerjik öyküsü var ise doktora bildirilmeli ona göre önlem ve test ler yapılır kusmalari durmazsa çocuk doktorunuzla bu durumları konuşun en kısa zamanda geçer inşallah alerjik değildir ben çok çektim 5 yaşında hala kusuyor oğlum alerjilerden dolayı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar