Bebek saç kesimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebek saç kesimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 783 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek saç kesimi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim kızım çok saçlı doğdu 1 yaşında şimdi masallah saçları çok uzun herkes kestir kestir havalar da sıcak filan ben kıyamıyorum valla uzun bir süre de kestirmeyi düşünmüyorum belkide hiç😉
Ay kuzum kesdirme bende hiç kesdirmedim benim kızım da saclı doğdu bizde de her kes kesdir falan söylediler sacı uzunun idi diye babası kıyamadı dedi kesilmeyecek şimdi 4yaşı var maşaAllah uzun ve kalın sancı var kızımın ben kız çocuklarından öyle uzun sac gördüyümde kesdirmeye kıyamıyorum 🥺sacı kesildiyi zaman cok üzülüyorum 🥰

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim kızım çok saçlı doğdu 1 yaşında şimdi masallah saçları çok uzun herkes kestir kestir havalar da sıcak filan ben kıyamıyorum valla uzun bir süre de kestirmeyi düşünmüyorum belkide hiç😉
Ya herkes başıma üşüşmüş kestir de kestir beynimi yediler 6 aydır bıktım vallahi napcam bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum kesdirme bende hiç kesdirmedim benim kızım da saclı doğdu bizde de her kes kesdir falan söylediler sacı uzunun idi diye babası kıyamadı dedi kesilmeyecek şimdi 4yaşı var maşaAllah uzun ve kalın sancı var kızımın ben kız çocuklarından öyle uzun sac gördüyümde kesdirmeye kıyamıyorum 🥺sacı kesildiyi zaman cok üzülüyorum 🥰
Bide bana sor ama 6 aydır herkes çok bilmiş konuşuyor yoruldum yani artık keserim dedim napım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum kestirmicrm ki ben o saçlara kıyamam

Ya herkes başıma üşüşmüş kestir de kestir beynimi yediler 6 aydır bıktım vallahi napcam bilmiyorum

Bide bana sor ama 6 aydır herkes çok bilmiş konuşuyor yoruldum yani artık keserim dedim napım
Kuzum herkesi boşver sen senin kararın önemli geri kalan bırak konuşsun

Tüm sayfalar yüklendi.