Sorum var Hamilelikte bebek saçlanması

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Hamilelikte bebek saçlanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bebek saçlanması
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
37. hafta da bebek saçlanır mı? Bu ara kusmalarım ve mide yanmam arttı o yüzden mi bilemedim.
Doğum yaklaştığı içinde mide bulantısı artar canım. Şahsen benim 20. Haftadan beri yanma var ama yemeği fazla kaçırınca mide yanmam başlıyor oğlumda o haftalar çok olurdu yakışıklım simsiyah saçlı doğmuştu ama kel olup mide yanması olan da var

37. hafta da bebek saçlanır mı? Bu ara kusmalarım ve mide yanmam arttı o yüzden mi bilemedim.
Canm ondan değil bebek son aylarda hızla büyüdüğü için miğdede baskı oluyo ondan yanma daha çok oluyo doktor saçla alâkalı bişey değil dedi ben çok özür dileyerek söylüyorum her gece zorla kusmaya çalışıyordum o yanma dan dolayı ama sade soda veya soğuk süt yada bir yemek kaşığı tahin varsa çok iyi geliyo o kadar rahatsız oldum ki oğlum doğdu saçı yoktu😁

A

Ays123

Guest
Canm ondan değil bebek son aylarda hızla büyüdüğü için miğdede baskı oluyo ondan yanma daha çok oluyo doktor saçla alâkalı bişey değil dedi ben çok özür dileyerek söylüyorum her gece zorla kusmaya çalışıyordum o yanma dan dolayı ama sade soda veya soğuk süt yada bir yemek kaşığı tahin varsa çok iyi geliyo o kadar rahatsız oldum ki oğlum doğdu saçı yoktu😁
Teşekkür ederim bebeğim 38 haftalık olacak yarın karnım hala aşağı inmedi neden acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar