Sorum var Hamilelikte bebek hıçkırığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Hamilelikte bebek hıçkırığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bebek hıçkırığı
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benim oğlum bir başladı mı karnım da 4 5 dakika sürerdi 😂😂
Sıkıntı yok o zaman 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karında bebeğin hickirmasi hissedilir mi nasıl oluyo peki nasıl hickirdigini anliyosunuz
Hani biz büyükler hıçkırınca bir refleks oluyor ya onun aynısını karnında hissediyorsun ritmik bir şekilde böyle sanki bebek zıplıyor gibi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gündür bebeğim günde iki üç defa uzun süre hıçkırıyor karnımda normal mi
Ay benimki nstde bi başlardı dakikalarca bitsin diye beklerdim şu nstden bi 15-20 dakikada çıkamadım, tekrar git dediği 3 kere bağlandığım bile oldu 😅 Şimdi doğdu yine aynı 2 gülse hemen hıçkırık tutuyor 😅 Ciğerleri geliştiğinden su yutarmış onu çıkarmak için hıçkırırmış anne karnında diye okumuştum bi yerde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sıkıntı yok o zaman 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hani biz büyükler hıçkırınca bir refleks oluyor ya onun aynısını karnında hissediyorsun ritmik bir şekilde böyle sanki bebek zıplıyor gibi
Aynen annesi

Tüm sayfalar yüklendi.