Bebek sampuani ve deterjan önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Bebek sampuani ve deterjan önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,100 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek sampuani ve deterjan önerisi
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bebek sampuan ve deterjan olarak ne önerirsiniz ilk gebeligim karar veremedim hangisi iyidir uygun fiyatlı olursa tabi daha iyi olur
Ben Dalin sampuan aldım cnm .. herkes kullanıyor çevremde baya iyi bebeğe uygun şampuan.. ben 900 ml 30 TL aldım indirimdeydi. Deterjan olarak normal evde hangisini kullaniyorsam onu kullanacam ben.. benimde ilk gebeliğim yani deterjan bence öyle ayrı kullanmaya gerek yok diye düşünüyorum ☺️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar bebek sampuan ve deterjan olarak ne önerirsiniz ilk gebeligim karar veremedim hangisi iyidir uygun fiyatlı olursa tabi daha iyi olur
Sebamed yenidoğan şampuanı düşünüyorum zaten bayağı uzun süre gider bebeğe deterjan olarakta sabun tozu alicam onu araştırıyorum Dalin mi dalan mı kararsizim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Şampuan olarak dalin, toz deterjan olarak da dalin 2-3 ay kullandım sonra kendime kullandığım deterjanla yıkadım

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Sebamed yenidoğan şampuanı düşünüyorum zaten bayağı uzun süre gider bebeğe deterjan olarakta sabun tozu alicam onu araştırıyorum Dalin mi dalan mı kararsizim
Dalan kullandım kalınntı bıraktı kıyafetlerde tam durulunmadı.ama dalinin granülü güzeldi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımda Dalin in şampuanıyla deterjan ve yumuşatıcısını kullandım. Memnun kaldım . İnş oğlumda mustela alıcam ablam memnun fiyat olrk pahalı ama

Kızımda Dalin in şampuanıyla deterjan ve yumuşatıcısını kullandım. Memnun kaldım . İnş oğlumda da alıcam💐

Kızımda Dalin in şampuanıyla deterjan ve yumuşatıcısını kullandım. Memnun kaldım . İnş oğlumda da alıcam💐

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende çok fazla araştırma yaptım sebamed yeni dogan şampuanını aldım. Deterjan olarakta dalan sabun tozu olarak aldım. Dalan daha iyi dedi çevremdekiler. İndirimdeyken 5 6 tane aldım 😄 2mizde aynı şekilde düşünmüşüz bende dalşn ve dalan arasında kalmıştım. Dedigim gibi çok kişi dalanı önerince dalan aldım :)

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğluma Dalin kullanıyorum şampuan olarak. Deterjan olarakta Dalin sabun tozu kullanıyorum. Dalin almamissa aldığım markette Duru lavanta alıyorum çok memnunum ikisinden de.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende çok fazla araştırma yaptım sebamed yeni dogan şampuanını aldım. Deterjan olarakta dalan sabun tozu olarak aldım. Dalan daha iyi dedi çevremdekiler. İndirimdeyken 5 6 tane aldım 😄 2mizde aynı şekilde düşünmüşüz bende dalşn ve dalan arasında kalmıştım. Dedigim gibi çok kişi dalanı önerince dalan aldım :)
Bende onu alayım o zaman canm😊

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Dalinin tamamen doğal olmadığını bilin instegramda premaveonunanneliği sayfası var içerikleri araştırıp paylaşıyor kimyasal olmayan baya marka var bende hangisi iyidir göz yakmaz onu araştırıyorum
Çoğu diş macunu deterjan falan ne ararsanız ıslak mendil bebeler için doğal yazanlarda bile pargüm falan varmış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar