Bebek sampuani ve deterjan önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Bebek sampuani ve deterjan önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,134 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek sampuani ve deterjan önerisi
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Dalinin tamamen doğal olmadığını bilin instegramda premaveonunanneliği sayfası var içerikleri araştırıp paylaşıyor kimyasal olmayan baya marka var bende hangisi iyidir göz yakmaz onu araştırıyorum
Çoğu diş macunu deterjan falan ne ararsanız ıslak mendil bebeler için doğal yazanlarda bile pargüm falan varmış
Eee tabi cnm illaki ama Dalin şampuan giz yakmaz ve yıllarca kullanıla gelen bı marka.. ona bakarsan hersyden kimsayallik var . Şuan yediğimiz sebze meyvelerin çoğu bile hormonlu %100 saf doğal birşey bulmak zor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Eee tabi cnm illaki ama Dalin şampuan giz yakmaz ve yıllarca kullanıla gelen bı marka.. ona bakarsan hersyden kimsayallik var . Şuan yediğimiz sebze meyvelerin çoğu bile hormonlu %100 saf doğal birşey bulmak zor
Bunu değiştirmek için uğraşıyoruz canım imkan varsa doğal olanlara bakıyorum bende göz yakmıyorlarsa onlardan seçicem

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben Dalin aldım öyle her şampuan her bebeğe iyi gelmiyo Dalin bizim bebeği egzama yaptı kuru ciltli bebeklere Dalin iyi değil ben geri Sebamed aldım nemlendiricili gayet memnunum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sebamed yenidoğan şampuanı düşünüyorum zaten bayağı uzun süre gider bebeğe deterjan olarakta sabun tozu alicam onu araştırıyorum Dalin mi dalan mı kararsizim
Canım şampuan ben Sebamed kullanıyorum deterjanla dalanın sabun tozunu kullanıyorum bizim bebek için iyi geldi İnşallah sizin bebeğede iyi gelir 🤲🏻

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben Dalin aldım öyle her şampuan her bebeğe iyi gelmiyo Dalin bizim bebeği egzama yaptı kuru ciltli bebeklere Dalin iyi değil ben geri Sebamed aldım nemlendiricili gayet memnunum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım şampuan ben Sebamed kullanıyorum deterjanla dalanın sabun tozunu kullanıyorum bizim bebek için iyi geldi İnşallah sizin bebeğede iyi gelir 🤲🏻
İnşallah canım🤲😊

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bende onu alayım o zaman canm😊
Ablam çok pinpirik 2 çocugu var 1 i daha 3 yaşında. Her şeyi inceliyor defteri var notlar alıyor. Hastalık belirtilerini yazıp doktor hangi ilaçları vermiş onları Bike yazan biri düşün. 7 yaşında oglu var bide 3 yaşında kızı. Ablamdan bilgi alıp alıyorum bende çogu eşyalarını kızımın 😄

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ablam çok pinpirik 2 çocugu var 1 i daha 3 yaşında. Her şeyi inceliyor defteri var notlar alıyor. Hastalık belirtilerini yazıp doktor hangi ilaçları vermiş onları Bike yazan biri düşün. 7 yaşında oglu var bide 3 yaşında kızı. Ablamdan bilgi alıp alıyorum bende çogu eşyalarını kızımın 😄
En iyisini yapıyor bence maşallah 🧿😂 sanırım bende öyle olurum 🤭herkese öyle bı abla lazım😂😂

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben Dalin sampuan aldım cnm .. herkes kullanıyor çevremde baya iyi bebeğe uygun şampuan.. ben 900 ml 30 TL aldım indirimdeydi. Deterjan olarak normal evde hangisini kullaniyorsam onu kullanacam ben.. benimde ilk gebeliğim yani deterjan bence öyle ayrı kullanmaya gerek yok diye düşünüyorum ☺️
İNan ki hiç farketmiyor bende evdeki deterjan yumoş neyse onu kullanıyorum iki çocukta da hiçbirsey olmadı bu ekonomik krizde böyle ayrıntılara giremiyoruz maalesef ama şampuan dalin tabiki ❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İNan ki hiç farketmiyor bende evdeki deterjan yumoş neyse onu kullanıyorum iki çocukta da hiçbirsey olmadı bu ekonomik krizde böyle ayrıntılara giremiyoruz maalesef ama şampuan dalin tabiki ❤️
Aynen hepimiz bu şekilde büyüdük o kadarina takılmamak lazım.. şampuan önemli göz yakmayan ve sağlık açısından en iyisi alınır tabi dalinde bunu karşılıyor ☺️ inan elimizi neye atsak ateş pahası Allah hepimizin yardımcısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar