Kepek ve konak yapmayan Bebek şampuanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kepek ve konak yapmayan Bebek şampuanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kepek ve konak yapmayan Bebek şampuanı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler. Ben ilk çocuğumda mustela kullanmama rağmen saçında kepek oldu ve hep döküldü. Zaten dalin önermiyorlar bebek şampuanı için sebamed alayım diyorum yorumları gayet iyi nette sizinde memnun kaldığınız markalar varsa öğrenebilir miyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba anneler. Ben ilk çocuğumda mustela kullanmama rağmen saçında kepek oldu ve hep döküldü. Zaten dalin önermiyorlar bebek şampuanı için sebamed alayım diyorum yorumları gayet iyi nette sizinde memnun kaldığınız markalar varsa öğrenebilir miyim
Dalin kullanıyorum kuzum memnunum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Uni baby kullanıyorum. Konak bebeğinin cildine bağlı eğer yağlı cildi varsa ve terliyorsa illahaki olur. Takip edip banyodan önce zeytinyağı ve konak tarağıyla tararsan sıkıntı olmaz. Saç dökülmesi de muhakkak olacak birşey sürekli yatıyor ve şapka kullanılacak anne karnındaki saçı döküp öz saçları çıkar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Uni baby kullanıyorum. Konak bebeğinin cildine bağlı eğer yağlı cildi varsa ve terliyorsa illahaki olur. Takip edip banyodan önce zeytinyağı ve konak tarağıyla tararsan sıkıntı olmaz. Saç dökülmesi de muhakkak olacak birşey sürekli yatıyor ve şapka kullanılacak anne karnındaki saçı döküp öz saçları çıkar
Ay nezaman tuyleri dökülmeye başlıyor canik

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bebek kac aylik tokulme ve kepek 2.4 ayrarda oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben ilk başlarda dalin kullandım sıkıntı olmadı evde unı babyde vardo şuan da onu kullanıyorum. Oda çok iyi. Dalini kim önermiyor onu anlamadım doktorlar da onu tavsiye ediyor yani benim doktorum kullanabilirsin demişti

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ben Dalin kullanmıştım ilk sonra alerji yaptı doktora gittik. Tek dediği dalinmi şampuan dedi evet dedi. Kimse Dalin falan kullanmasin dedi baya kötü olmuştu kızım. Sonra mustela verdi hergun bunla yıka dedi geçti. Ben mustelayi tek gecerim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar