Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,560 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kararsız kaldık alıp almamak konusunda hep rafta duruyor net bı cevabım olmadi hiç. Bebek taşıma koltuğu almalimiyim yoksa almamalimi
Burda hastane cikislari icin mecburi tutuyorlar.. onun haricinde bir araciniz varsada bence en guvenli tasima yolu.. kesinlikle gerekli.. yoksa bir cok kisi uyutmak icin kullaniyor ama bebege zararli oldugunu dusunuyorum.. ben daima kendi yataginda yatip uyumasi icin duzen olustururdum ve kendi kendilerine uyurlardi bu konudada o yuzden cok rahat ettim..bunun icin kesinlikle tavsiye etmem..

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Burda hastane cikislari icin mecburi tutuyorlar.. onun haricinde bir araciniz varsada bence en guvenli tasima yolu.. kesinlikle gerekli.. yoksa bir cok kisi uyutmak icin kullaniyor ama bebege zararli oldugunu dusunuyorum.. ben daima kendi yataginda yatip uyumasi icin duzen olustururdum ve kendi kendilerine uyurlardi bu konudada o yuzden cok rahat ettim..bunun icin kesinlikle tavsiye etmem..
Araftayim gibi pişman olmak istemiyorum. Hevesim var almak için gelişim için uygun değilmiş. Birde çok fazla kullanılacak birşey değil. Alıp 1 2 ay kullanıp sonra yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Civil den aldım canım
Bende civilde. Ekledim hep favori olarak. Faaliyete geçirip almadım başka 😄

Civil den aldım canım
Benimki chicco marka ilk cocugumda almistim simdi 3.ye hamileyim
Ne kadar süre kullandın koltuğu canim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Araftayim gibi pişman olmak istemiyorum. Hevesim var almak için gelişim için uygun değilmiş. Birde çok fazla kullanılacak birşey değil. Alıp 1 2 ay kullanıp sonra yok

Ben tekrardan aldım canım

K

Kıdemli Anne

Guest

6 ay kadar kullandim arabada da kullandik kemere bagliyorsun.Acikcasi puset onermeyen doktoruda ilk kez duydum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar