Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,572 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk kizimda almistim 2 kere kullandik oda hastaneden cikısta onun haricinde pek kullanamadik sonra eşimin arkadaşına verdik, bebek arabası ve bez puset gibi tasima şeysii var yaa onlar daha kullanıslı geldi, bu hamileleğimde almadim bile

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
6 ay kadar kullandim arabada da kullandik kemere bagliyorsun.Acikcasi puset onermeyen doktoruda ilk kez duydum
Altı aylık olmayan bir bebeğin; bu tarz eğimli, kollarını yanlardan kısıtlayan, ellerini tanıma fırsatı sunmayan ve vücut hareketlerini ciddi manada kısıtlayan araç-gereçlerde uzun süre vakit geçirmesi, bebeğe önce kısa vadede, sonra uzun vadede zarar verebiliyor.

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk kizimda almistim 2 kere kullandik oda hastaneden cikısta onun haricinde pek kullanamadik sonra eşimin arkadaşına verdik, bebek arabası ve bez puset gibi tasima şeysii var yaa onlar daha kullanıslı geldi, bu hamileleğimde almadim bile
Banada fazla kullanışlı gelmediği için. Boşa giden para. O yüzden baya ikilemde kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bebek arabasinin içine baby nest alıyım öle daha rahat kullanırım diyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 ay kadar kullandim arabada da kullandik kemere bagliyorsun.Acikcasi puset onermeyen doktoruda ilk kez duydum
Düz pozifyonu olmadığı için eğimli şekli var oda bebeğin omurilik gelişimini etkiliyor. Tabi baya uzun kullanman gerekiyor etkilenmesi için. En iyisi zamana bırakıyım alıp almama konusunu netleştirmis olurum.

Kızlar çok kararsız kaldık alıp almamak konusunda hep rafta duruyor net bı cevabım olmadi hiç. Bebek taşıma koltuğu almalimiyim yoksa almamalimi
Bence al canım ben sürme arabası ile set halinde almıştım çok kullanışlı hastaneye giderken arabada biyere giderken hep içine koyuyorum ayrıca sürme arabasına da takılıyor canım yani set halinde almayı dusunursen sürme arabasında da çok kullanışlı oluyr

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kararsız kaldık alıp almamak konusunda hep rafta duruyor net bı cevabım olmadi hiç. Bebek taşıma koltuğu almalimiyim yoksa almamalimi
Arabaniz varsa arabaya koymak icin ideal port bebe de kullanabilirsin veya direk dogumdan itibaren kullanabilecegin otokoltuklari var 5 yasa kadar onlarada bakabilirsin bebek arabalarinin pusetli olanlari var ikili oluyo onlardanda alabilirsin bebek buyuyene kadar pusetini bebek arabası olarak kullanirsin senin ihtiyacina gore değişir canim bana eltim vermisti ilk dogumda bebek arabasi almamistik o zaman pusetle arabaya falan koyuyorduk heryere götürüyor duk bebek arabasi aldıktan sonra heryere bebek arabasi ile goturuyoruz bebek arabasının yatirilan kismi çıkıyor araba koltuğu gibi kullanılıyor drek ordan cikarip arabaya koyuyordum

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Bende arabada uzun yolda kullanmak için aldım 3. Bebeğim olacak inşallah. Dolap uygulamasından uygun bişey aldım yıkadım 1 sene kullanırım anca

K

Kıdemli Anne

Guest
Altı aylık olmayan bir bebeğin; bu tarz eğimli, kollarını yanlardan kısıtlayan, ellerini tanıma fırsatı sunmayan ve vücut hareketlerini ciddi manada kısıtlayan araç-gereçlerde uzun süre vakit geçirmesi, bebeğe önce kısa vadede, sonra uzun vadede zarar verebiliyor.
Bence siz chicco markasini bi arastirin markayi ozellikle belirttim.Ayrica puset cocugu tasimak icin,icine koyup aksama kadar kalmiyor tabiki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar