Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,579 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek taşıma koltuğu gereklimi değilmi
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kararsız kaldık alıp almamak konusunda hep rafta duruyor net bı cevabım olmadi hiç. Bebek taşıma koltuğu almalimiyim yoksa almamalimi
Ben kullanmadım hiç var aldım da sadece hastaneden çıkarken bide 1 2 kez de arabada kullandık sonra hemen çocuk buyudu zaten pek kullanılmıyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar çok kararsız kaldık alıp almamak konusunda hep rafta duruyor net bı cevabım olmadi hiç. Bebek taşıma koltuğu almalimiyim yoksa almamalimi
Ha bide kıyafet te çok almayın alacaksanız biraz buyuk alın çünkü 1 kere bile giydiremeden buyuyolar mesela hastane çıkışı aldıysanız diğerlerini hep 3 6 ay 6 9 ay 9 12 ay alın derim tecrubeyle sabit dolap etiketi bile uzerine duran kıyafetle doldu hadi diğer bebiş giydiririm dedim bu sefer ki de erkek malesef kıyafetler öylece kaldı puset lazım olmuyorsa şu soğuk havalarda astronot tulum lar çok lazım oluyor bide bebek arabasını yenidoğan uyumlu alırsanız araba kesinlikle daha kullanışlı bu pusetli arabalardan da olabilir en azından 2 turlu kullanılıyor

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Walla canım biz arabasını travel sistem aldık puseti war içinde zaten.. ama çok kullanışlı bişey ewde dışarıda yani ben o olmasaydı bebeqimi nasıl taşırdım hiç düşünemiyorum.. ben rahatlıqını çok çok qördüm.. O yüzden tafsiye ediyorum mutlaka al

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kisisel tercihi.. arastirabilirsin.. uzun uzun pek yazmak istemiyorum bu aralar.. ben o yuzden icinde saatlerce birakma taraftari olmadim, uyku zamanlari yatagina yatirdim.. nasil isterseniz..
Saatlerce tabi ki değil ama dışarda bahçede balkonda çok işimi gördü sağlık açısından da şükür bişey yaşamadım 🥰

Sen aldin mi canim
Yeni almadım ama oğlumun ki duruyor onu kullancam 🥰

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanmadım hiç var aldım da sadece hastaneden çıkarken bide 1 2 kez de arabada kullandık sonra hemen çocuk buyudu zaten pek kullanılmıyor yani

Ha bide kıyafet te çok almayın alacaksanız biraz buyuk alın çünkü 1 kere bile giydiremeden buyuyolar mesela hastane çıkışı aldıysanız diğerlerini hep 3 6 ay 6 9 ay 9 12 ay alın derim tecrubeyle sabit dolap etiketi bile uzerine duran kıyafetle doldu hadi diğer bebiş giydiririm dedim bu sefer ki de erkek malesef kıyafetler öylece kaldı puset lazım olmuyorsa şu soğuk havalarda astronot tulum lar çok lazım oluyor bide bebek arabasını yenidoğan uyumlu alırsanız araba kesinlikle daha kullanışlı bu pusetli arabalardan da olabilir en azından 2 turlu kullanılıyor
Saol canım bende evim çok sıcak oluyor 1 hastane çıkışı 2 3 tane tulum almayı düşünüyorum yazlık temmuzda dogucak bı aksilik olmazsa. İkinci hamileligim. Oğlundan kalma bebek arabam var baby ab320 active memnum yalniz ilk bebekte taşıma koltuğu almamıştım bunda almayı düşünüyorum bakalım. Aynı zamanda benim küçük beşik var oto koltuğu gibi. Tek fark dışarda onu kullanamam. Bez minderli koltuk olarak geçiyor bizimki.Oto koltuğu alsam iyi olur aslında

Saatlerce tabi ki değil ama dışarda bahçede balkonda çok işimi gördü sağlık açısından da şükür bişey yaşamadım 🥰

Ben almamıştım malesef ya şimdi almak zorunda kalıcam

Walla canım biz arabasını travel sistem aldık puseti war içinde zaten.. ama çok kullanışlı bişey ewde dışarıda yani ben o olmasaydı bebeqimi nasıl taşırdım hiç düşünemiyorum.. ben rahatlıqını çok çok qördüm.. O yüzden tafsiye ediyorum mutlaka al
Arabamız var canım baby ab320 active benimkide sadece oto koltuk taşımalı değil.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım bende evim çok sıcak oluyor 1 hastane çıkışı 2 3 tane tulum almayı düşünüyorum yazlık temmuzda dogucak bı aksilik olmazsa. İkinci hamileligim. Oğlundan kalma bebek arabam var baby ab320 active memnum yalniz ilk bebekte taşıma koltuğu almamıştım bunda almayı düşünüyorum bakalım. Aynı zamanda benim küçük beşik var oto koltuğu gibi. Tek fark dışarda onu kullanamam. Bez minderli koltuk olarak geçiyor bizimki.Oto koltuğu alsam iyi olur aslında

Arabamız var canım baby ab320 active benimkide sadece oto koltuk taşımalı değil.
Anladım canım çoğu insan tavsiye etmiyor ama eğer sürekli dışarı çıkıyorsanız çok aşırı lazım bişey. Benim oğlum mayısta doğmuştu 40 ı bi çıktı sahiller de bahçeler de orda burda ay valla o puseti çıkarandan allah razı olsun

Anladım canım çoğu insan tavsiye etmiyor ama eğer sürekli dışarı çıkıyorsan çok lazım birşey. Benim oğlum mayısta doğdu 40ı bi çıktı sahillerde bahçeler de orda burda ohoo valla puseti çıkarandan Allah bin kere razı olsun 🥰🤭

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk bebeğim doğduğun da kontrol için doktora gittiğim de pusetle gitmiştim doktor sırtı ağrır yok kalçası ağrır bilmem ne bayağa bişey anlattı. Ama ben çok kullandım dışar da evde çok da işimi gördü
Anne karninda da top gibi duruyor allah eskine sopa gibi düz değil ki tabi saatlerce kalmasın da bence de gayet gerekli

Tüm sayfalar yüklendi.