Sorum var BEBEK TERS

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan BEBEK TERS başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEK TERS
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
İNŞALLAH YA DÖNMEZSE KOCAKARI OLAN EBELERE GİTÇEM ONLAR DÖNDERİYORMUŞ AMA EŞİM ÇOK KARŞI GİTME DİYOR NAPICAM BİLMİOM BAŞINI GÖĞÜS KAFESİMİN ALTINA KOYUYORDU BU 1 HAFTADIR BU SABAHTA VAJINAMA İĞNE SAPLAR GİBİ DE AYAĞINI SAPLIYORDU ÇOK AĞRI YAPIYORDU DAYANAMAYIP AĞLADIM SABAHTANDIR YA

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İNŞALLAH YA DÖNMEZSE KOCAKARI OLAN EBELERE GİTÇEM ONLAR DÖNDERİYORMUŞ AMA EŞİM ÇOK KARŞI GİTME DİYOR NAPICAM BİLMİOM BAŞINI GÖĞÜS KAFESİMİN ALTINA KOYUYORDU BU 1 HAFTADIR BU SABAHTA VAJINAMA İĞNE SAPLAR GİBİ DE AYAĞINI SAPLIYORDU ÇOK AĞRI YAPIYORDU DAYANAMAYIP AĞLADIM SABAHTANDIR YA
Bence öyle ebeler güvenip gitmeyin bebeginiz riske atmayın Allah'ın izniyle döner hastane doktorlarımız var

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Ama her öyle olduğunda hastaneye gidemem gitsem kızıyorlar yapacağımız bişey yok die bu sefer ağrımla başbaşa kalıyorum daha dün uyuyamadım bi göğüskafesimin altına başına koyuyor nefessiz kalıyorum bi aşağıya vuruyor vajınamda çok acı veriyor 2 ay nasıl böyle dayanacam ki😢

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BU SABAH KONTROLDEN GELDİM BEBEK TERS DEDİ DAHA 31 HAFTALIĞIZ DOĞUMA KADAR DÜZELİR Mİ BAKACAZ DEDİ Bİ SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TERS DURMASINDAN BAŞKA ÖZELE GİTMİŞTİM BU SABAHKİ DR İDİ ADAM ÇOK İYİ 1 AY SONRA TEKRAR GEL DEDİ O ZAMAN DÜZELMEMİŞSE SEZERYAN İÇİN GÜN VERECEM DEDİ EĞER DOĞUMUNU BEN YAPACAKSAM DEDİ HATTA DOĞUMU ONDA YAPMAK İSTİYORUM AMA 5 BİN TL İSTİYORLAR YA NAPICAM BİLMİYOM DEVLET HASTANELERİNE KENDİMİ EMANET ETMEK İSTEMİYORUM YA Bİ DE BEBEK TERS YA DÜZELİR Mİ YA 😢😢😢
Canm kuzenimin 38.haftada düzeldi döndü bebek inşallah düzelir senin ki de erken daha sabret

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
36.haftada tersti sezaryana gün verecek diye beklerken Kan felan vermiştim 37.haftada dönmüş 1 haftada 2 gün sancı çektim onla dönmüş döner ins daha erken 38.haftadaym şu anda sezaryan sonrası normal yapacagm bekliyorum bklm🤲

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BU SABAH KONTROLDEN GELDİM BEBEK TERS DEDİ DAHA 31 HAFTALIĞIZ DOĞUMA KADAR DÜZELİR Mİ BAKACAZ DEDİ Bİ SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TERS DURMASINDAN BAŞKA ÖZELE GİTMİŞTİM BU SABAHKİ DR İDİ ADAM ÇOK İYİ 1 AY SONRA TEKRAR GEL DEDİ O ZAMAN DÜZELMEMİŞSE SEZERYAN İÇİN GÜN VERECEM DEDİ EĞER DOĞUMUNU BEN YAPACAKSAM DEDİ HATTA DOĞUMU ONDA YAPMAK İSTİYORUM AMA 5 BİN TL İSTİYORLAR YA NAPICAM BİLMİYOM DEVLET HASTANELERİNE KENDİMİ EMANET ETMEK İSTEMİYORUM YA Bİ DE BEBEK TERS YA DÜZELİR Mİ YA 😢😢😢
Daha 5 hafta filan zamanin var canim o zamana kadar. Döner sezeryan olursan bence özelde yaptır normal doğum için de devlette doğum yapabilirsin zaten sen ypacaksin dodumu onlarin yapacagi bir iş deyil ki

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimki 37. Haftada döndü önünde daha doğuma çok var kendini strese koyma sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım 🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sezeryanda devlette sıkıntı olmaz zaten ameliyat ediyorlar öyle çok bekletmiyorlar normal doğum gibi korkma ☺️ insalah bebeğin diner kuuzm daha zamanın da var

Tüm sayfalar yüklendi.