Sorum var BEBEK TERS

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan BEBEK TERS başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,636 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEK TERS
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BU SABAH KONTROLDEN GELDİM BEBEK TERS DEDİ DAHA 31 HAFTALIĞIZ DOĞUMA KADAR DÜZELİR Mİ BAKACAZ DEDİ Bİ SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TERS DURMASINDAN BAŞKA ÖZELE GİTMİŞTİM BU SABAHKİ DR İDİ ADAM ÇOK İYİ 1 AY SONRA TEKRAR GEL DEDİ O ZAMAN DÜZELMEMİŞSE SEZERYAN İÇİN GÜN VERECEM DEDİ EĞER DOĞUMUNU BEN YAPACAKSAM DEDİ HATTA DOĞUMU ONDA YAPMAK İSTİYORUM AMA 5 BİN TL İSTİYORLAR YA NAPICAM BİLMİYOM DEVLET HASTANELERİNE KENDİMİ EMANET ETMEK İSTEMİYORUM YA Bİ DE BEBEK TERS YA DÜZELİR Mİ YA 😢😢😢
Benimde ters cnm ama sezeryan falan demedi zaten cok erken daha 31 hafta icin ilerde doner

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BU SABAH KONTROLDEN GELDİM BEBEK TERS DEDİ DAHA 31 HAFTALIĞIZ DOĞUMA KADAR DÜZELİR Mİ BAKACAZ DEDİ Bİ SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TERS DURMASINDAN BAŞKA ÖZELE GİTMİŞTİM BU SABAHKİ DR İDİ ADAM ÇOK İYİ 1 AY SONRA TEKRAR GEL DEDİ O ZAMAN DÜZELMEMİŞSE SEZERYAN İÇİN GÜN VERECEM DEDİ EĞER DOĞUMUNU BEN YAPACAKSAM DEDİ HATTA DOĞUMU ONDA YAPMAK İSTİYORUM AMA 5 BİN TL İSTİYORLAR YA NAPICAM BİLMİYOM DEVLET HASTANELERİNE KENDİMİ EMANET ETMEK İSTEMİYORUM YA Bİ DE BEBEK TERS YA DÜZELİR Mİ YA 😢😢😢
Benım bebekte çok hareketli oldğndan sürekli dönüyodu 30da gittiğimde tersti makat pozsyonunda 37 ye kadar döner demişti 32de gittim dönmüştü şükür inşalla bidaha ters pozisyna geçmez normal doğm istiyorum çnkü. Ben haftada 1 gidiyorum doktora senı neden ayda bi çağardı saçma biraz artk 2haftada bi gitsen iyi olur 30 u geçmişsin artk. Ben şuan 34 üm benım doktorum kontrollü gitmek adına haftada bi çağarıyo ve nst ye giriyorm 30dan beri her gittğmde. Şükür skıntı sorunumzda yok görmek takp etmek istiyo saolsn çok ilgili benmde normal doğm 5000 istiyolar .. devlete ebeleri pek sevmedğimden ve şimdki doktorumu sevdğimden özelde yapıcam naspse. Doktor hastane ebe önemli doğm için diye düşünyorum.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 33. Haftada dönmüştü korkma Allahın İzniyle düzelir. Benim doktorum merak etme döner daha erken 33 34 haftadan sonra döner. Hatta son anda dönen bebişlerimiz bile oldu demişti. Daha çoook erken dönmesi için zaten kuzucum.

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR SEZERYAN NASIL BİŞEY ONU DA BİLMİYORUM KORKMUYORUM DA ŞİMDİLİK SADECE BEBEĞİN TERS OLUŞU SİZDE NE GİBİ OLUMSUZLUKLAR OLDU MESELA BENİM NE YAPSAM KAFASINI GÖĞÜS KAFESİME YERLEŞTİRİYOR VE NEFESİMİ KESİYOR NEFES ALAMIYORUM HAREKET EDEMİYORUM O YÜZDEN NASIL DÜZELTİRİZ DİYE UĞRAŞIYORUM ERKENDEN 3 GÜNDÜR UYUTMADI BİLE SABAHLARIDA HAREKET ETTİRMİYOR🤕🤕🤕

Tüm sayfalar yüklendi.