Bebek uykusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Bebek uykusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek uykusu
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım banyo yaptırdığım günler ağlar durur taa gece uyuyana kadar🙄🙄ev sıcak zaten ama havalar çok soğuk iki çocukla biraz zor çıkarım dışarı 🙄uyku saatleri geciyo derken canım ?hep sallıyorum ya beşikte yada ayagimda uyumuyo arkadaş biraz daliyo uyaniyo hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😍😍

Ama daha çok küçük uyuması gerekmez mi canım
Yaa o kötü olmuş canım. Sürekli sallanmak mu istiyor acaba minik . Uyku saati derken mesela o aylarda benim oğlum 4 5 kex gündüz uykusuba yatardı diyelim 4 uyku saatini 5 dakşka aksatırsam 5 uyku saatibe kadar uyanık kalıp huzursuz olurdu onu demek istiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim nerdeyse 2aylik olacak gündüz hiç uyumuyo biz büyükler gibi uyanık hep🤔Saat gece 12yada 1oluyo sonra uyuyo 🤷bebeği bu şekilde olan var mı sizce normal mi???
Yarım kundak yap canım uyku zamanında sende yanında yat kokunu alarak uyur yada gün içi de giydiğin kıyafetini yanına koy uyku süresi uzar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yarım kundak yap canım uyku zamanında sende yanında yat kokunu alarak uyur yada gün içi de giydiğin kıyafetini yanına koy uyku süresi uzar
Valla canım bende öyle yapıyorum yarım kundak nasıl yapiyosunuz ben bı elini tek dışarda bırakıyorum 🥰

canim belki agrisi var doktor ne deyir bu duruma
Doktor herşeye normal deyip başından atiyo valla şansa doktora giturdugum gün pusete koymuştum uyudu baya tahliller için öğleden sonrayi bekledim doktorun yanına gidince bebek halen yatiyodu doktor dedi hani hiç yatmiyodu bu😍😍vallahi dedim dışarı havası iyi geldi herhalde evde gram uyumuyo hep ağliyo dedim😂inanmadı sanki pek

Yaa o kötü olmuş canım. Sürekli sallanmak mu istiyor acaba minik . Uyku saati derken mesela o aylarda benim oğlum 4 5 kex gündüz uykusuba yatardı diyelim 4 uyku saatini 5 dakşka aksatırsam 5 uyku saatibe kadar uyanık kalıp huzursuz olurdu onu demek istiyorum
Ama bu daha küçük ya hani hep uyuyolar genelde yenidoğanlar uyutmaya çalışmasan bile uyurlar emerken filan senin dedigin benim büyük oğlum öyle uyku saati gectimi sonra uyutmam mümkün olmuyo anlamadım bende canım ya 🙄hiç uyumuyo bi tane daha olunca ne yemek yapabiliyorum ne namaz kilabiliyorum kendime dair hicbisey yapamıyorum hep onlarla ilgileniyorum🙄

Evde kullandığım yazmam sürekli yastığının yanında canım inşallah böyle devam etmez 🙄

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla canım bende öyle yapıyorum yarım kundak nasıl yapiyosunuz ben bı elini tek dışarda bırakıyorum 🥰

Doktor herşeye normal deyip başından atiyo valla şansa doktora giturdugum gün pusete koymuştum uyudu baya tahliller için öğleden sonrayi bekledim doktorun yanına gidince bebek halen yatiyodu doktor dedi hani hiç yatmiyodu bu😍😍vallahi dedim dışarı havası iyi geldi herhalde evde gram uyumuyo hep ağliyo dedim😂inanmadı sanki pek

Ama bu daha küçük ya hani hep uyuyolar genelde yenidoğanlar uyutmaya çalışmasan bile uyurlar emerken filan senin dedigin benim büyük oğlum öyle uyku saati gectimi sonra uyutmam mümkün olmuyo anlamadım bende canım ya 🙄hiç uyumuyo bi tane daha olunca ne yemek yapabiliyorum ne namaz kilabiliyorum kendime dair hicbisey yapamıyorum hep onlarla ilgileniyorum🙄

Evde kullandığım yazmam sürekli yastığının yanında canım inşallah böyle devam etmez 🙄
Tam tersi aslında canım kolları sabit kalıyor ayakları dışarda oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Aslında öyle kuzum ama blrde yarım kundak yapmayı dene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar