Bebek uykusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Bebek uykusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek uykusu
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar bebeğim nerdeyse 2aylik olacak gündüz hiç uyumuyo biz büyükler gibi uyanık hep🤔Saat gece 12yada 1oluyo sonra uyuyo 🤷bebeği bu şekilde olan var mı sizce normal mi???
Kuzum benm değilde kuzenimin 2 kızı vardı ikiside böyleydi ama onlar büyüklerdi biraz ve onlar gece uyumuyorlar dı. Bi sürü yol denedi uyutamayınca, doktora götürdü doktor ne verdi ne yaptı hatırlamıyorum ama düzeldi ler sonra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benm değilde kuzenimin 2 kızı vardı ikiside böyleydi ama onlar büyüklerdi biraz ve onlar gece uyumuyorlar dı. Bi sürü yol denedi uyutamayınca, doktora götürdü doktor ne verdi ne yaptı hatırlamıyorum ama düzeldi ler sonra
İlk ay hiç gece uyumuyodu uyanikti hep sabah beş altı gibi uyurdu şimdide gündüz uyumuyo canım hep uyanık ve ağliyo 🙄🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok çok normal benim kızım da hiç uyumuyordu emin ol sadece sabır et emin ol 4 aylık olunca daha iyi olucak
İnşallah düzelir canım 🤲❤️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İlk ay hiç gece uyumuyodu uyanikti hep sabah beş altı gibi uyurdu şimdide gündüz uyumuyo canım hep uyanık ve ağliyo 🙄🙄

İnşallah düzelir canım 🤲❤️
Nasıl dayanıyor ki kzuum uykusuz kalmaya böyle, ilginç. Ama yaşı daha çok çok küçük 2 aylık o yüzden doktorluk Bi durum değildir bence düzelecektir zamanla. Merak etme kuzum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl dayanıyor ki kzuum uykusuz kalmaya böyle, ilginç. Ama yaşı daha çok çok küçük 2 aylık o yüzden doktorluk Bi durum değildir bence düzelecektir zamanla. Merak etme kuzum
Doktora götürdüm canım gazı çok var ondan uyumuyo dedi iyi çıkarın uyur dedi🤷

Amin inşallah canm 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar