Bebek uykusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Bebek uykusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek uykusu
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğim nerdeyse 2aylik olacak gündüz hiç uyumuyo biz büyükler gibi uyanık hep🤔Saat gece 12yada 1oluyo sonra uyuyo 🤷bebeği bu şekilde olan var mı sizce normal mi???
Uykusuzluğa nasıl dayanıyor mink canavar acaba 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🤷Bende anlam veremedim ya öbür oğlum böyle deildi emzirmek için zorla uyandırirdim ağzını zorla açardım bu da tam tersi
Canım ev doğalgazlı şse günlük duş aldır. Yada eğer müsait oluyor isem yaeım saaat 1 saat dışarı çıkar teniz havada uyur 2 3 gün sabahları böyle yap sonra 2 uykusu için duş aldır. Öyle uyut saat 22.00 gibide hece uykusuna yatır ışıkları filan kapatıp. Eğer uyku saatleri geçiyor ise ondan da uyumak istemez

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ev doğalgazlı şse günlük duş aldır. Yada eğer müsait oluyor isem yaeım saaat 1 saat dışarı çıkar teniz havada uyur 2 3 gün sabahları böyle yap sonra 2 uykusu için duş aldır. Öyle uyut saat 22.00 gibide hece uykusuna yatır ışıkları filan kapatıp. Eğer uyku saatleri geçiyor ise ondan da uyumak istemez
Canım banyo yaptırdığım günler ağlar durur taa gece uyuyana kadar🙄🙄ev sıcak zaten ama havalar çok soğuk iki çocukla biraz zor çıkarım dışarı 🙄uyku saatleri geciyo derken canım ?hep sallıyorum ya beşikte yada ayagimda uyumuyo arkadaş biraz daliyo uyaniyo hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahahah aynı benim bebeler bende büyük oğlumu zorla uyandırırdim buda hiç uyumaz
😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum benim oğlumda 4 aylık aynı şeyleri yapıyor oda 😔
Ama daha çok küçük uyuması gerekmez mi canım

Tüm sayfalar yüklendi.