Sorum var Bebekler ne zaman konusmaya başlar?

• Konbuyu başlatan Elifgunes
  • Toplam 102 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifgunes tarafından oluşturulan Bebekler ne zaman konusmaya başlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,131 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler ne zaman konusmaya başlar?
Konbuyu başlatan Elifgunes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
3 yıldır sabrediyorum bakalım kuzum . Aslında sabır taşım çoktan çatladı çünkü bağırıp çağırıyorum ama 2 ay yapmasa 3 4. Geldiği ay yine yapıyor azar yiyip defolup gidiyor düşün 🤦🏻‍♀️ben bıktım eşim bıktı söylemekten her seferinde ağlamaklı olup yapmayacağım diyormuş ama nerde ..
Hmm devamlı sende değil yani.
Rabbim kolaylık versin. Cidden sinir oldum empati yapınca

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Eşime geçen baban bize gelmesin dedim aslında böyle demedim 😂😂tartıştık en son gelmiyorum vs yazdım ona bana direk tamam babama diyim gelmesin artık bize dedi yani ben ona gelmesin etmesin desem sırf huzurumuz kaçmasın diye tamam der ama onunda düşünüyorum babası hariç ve abisi hariç kimsesi yok tamam benim de huzurum önemli ama ne bileyim sanki öyle desem vicdanen ben rahat edemeyecek gibiyim . Hoş zaten şuna bir daha odaya girme cesaretinde bulunursa eşim net dille kovar öyle dedi çünkü 😂😂
Ya Ayşenur bu cevabını tekrar okudum da bak yanlış anlama sonuçta eşini tanımıyorum ama sanki senin acıdığını bilerek bunları söylüyor gibime geldi açıkçası hani haklısın ama sonuçta babam mantığı anlatabildim mi bilmiyorum yani sanki eşin vicdanına dokunuyor gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çünkü bazen eşim de bana bunu yapıyor o yüzden böyle düşündüm galiba biz 2 yıldır evliyiz ama 10 senelik geçmişimiz var bu sene çaktım durumu 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya Ayşenur bu cevabını tekrar okudum da bak yanlış anlama sonuçta eşini tanımıyorum ama sanki senin acıdığını bilerek bunları söylüyor gibime geldi açıkçası hani haklısın ama sonuçta babam mantığı anlatabildim mi bilmiyorum yani sanki eşin vicdanına dokunuyor gibi

Çünkü bazen eşim de bana bunu yapıyor o yüzden böyle düşündüm galiba biz 2 yıldır evliyiz ama 10 senelik geçmişimiz var bu sene çaktım durumu 😅
Kolay kolay vicdan yapmam kuzum haklı olabilirsin . Belki de öyle ama oda yaşadığım şeyleri biliyor böyle bir şey yapıyorsa psikolojik olarak bana zarar veriyor yada babasının psikolojik olarak zarar verdiğinin farkında . Babasına bende kaç kez kızdım ettim benim karşımda da öyle yapıyor bilmiyorum eşim değil ama babası ikimizinde vicdanı ile oynamaya çalışıyor gibi . Bilmiyorum bazı travmatik olaylarım oldu eşim hepsini biliyor babası böyle yapmadan önce ben çok iyiydim yaptıktan sonra eski sıkıntılar güvensizlikler başladı eşim bunun farkında yani vicdanıma oynayacağını düşünmüyorum . Öyleysede rabbim hepsinden sorar hesabını ne diyim .

Hmm devamlı sende değil yani.
Rabbim kolaylık versin. Cidden sinir oldum empati yapınca
Devamlı bende değil canım evet sinir olma konusunda bende öyleyim. Geldiği zaman hayatı zindan ediyor resmen

Tüm sayfalar yüklendi.