Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,186 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir?
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu bebeğimde öksürük ve burun tıkanıklığı var sizce ne iyi gelir fizyolojik serumde kullandım ateşi yok ama

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu bebeğimde öksürük ve burun tıkanıklığı var sizce ne iyi gelir fizyolojik serumde kullandım ateşi yok ama
Canım günaydın bı hanımefendi anne sütü damlatın demişti doğru lugunu bilmiyorum burnunu temizlemen gerek aspiratör le inşallah açılır çok geçmiş olsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Öksürük çok değilse korkma boğazlarını temizlemek icnde yapıyor bebişler odanın işi ve nem seviyesini kontrol et nemi düşükse hava nemlendiricin varsa onu kullan yoksa buz koklat

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim 25 günlük aynı sorunla bende uğraşıyom cnm serum anne sütü hepsini denedim hala hırıltırısı var ve uyuyamıyo başka Bi çözüm bulursan banada haber et lütfen
Burun aspiratörü aldım canım bebeğin burnuna bir ucunu tutuyorsun diğer kısmıyla da ağzınla çekiyorsun burnu açılıyo uç kısmında sünger emiyo sen çektikçe bebekde rahatlıyo tavsiye ederim

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Tozdan tikanan nefes yollari acilsin diye oksurme ve hapsurma geregi duyuyorlarmis . Bende aspire ediyorum burnunu serum fizyojolikle . Dogdugundan beri ara ara oksurur . Doktorumuz bir sorun olmadigini soyledi muaynanesinde . Oksursugunde bir kac yudum su verebilirsin demisti .
Doktorunuza sordunuz mu ?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Tozdan tikanan nefes yollari acilsin diye oksurme ve hapsurma geregi duyuyorlarmis . Bende aspire ediyorum burnunu serum fizyojolikle . Dogdugundan beri ara ara oksurur . Doktorumuz bir sorun olmadigini soyledi muaynanesinde . Oksursugunde bir kac yudum su verebilirsin demisti .
Doktorunuza sordunuz mu ?
Yok su veriyorum hergün bir çay kaşığı ama

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ver canim ver anne sutunde su var ama genede ver bende burda bir soru sormustum da su ver diyenler oldu 1 aylik falandi ozamandir su veriyorum biberondan cekiyor istedigi kadar . Siddetli oksurmuyorsa normal canim oksurmesi ustmediginden eminsen
Yok günde 3 kere felan öksürüyo ard arda öksürmüyo çok şükür 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar