Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,206 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde öksürük ve burun tıkanıklığına ne iyi gelir?
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu bebeğimde öksürük ve burun tıkanıklığı var sizce ne iyi gelir fizyolojik serumde kullandım ateşi yok ama
Biz de burun tikanikligiyla mücadele ediyoz zor canım ememiyor hırıltı ses cikartiyor dr götürdük karbonat tuz yap dedi yaptım faydası yok biri anne sutu dedi faydası yok başka dr götürdük izotonik su verdi siringayla 3 damla yakiyoz hemen dışarı atıyor dr yazdı 6 lira aldık bilgin olsun bundan dene canım deniz suyu falanda iyi değil

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Biz de burun tikanikligiyla mücadele ediyoz zor canım ememiyor hırıltı ses cikartiyor dr götürdük karbonat tuz yap dedi yaptım faydası yok biri anne sutu dedi faydası yok başka dr götürdük izotonik su verdi siringayla 3 damla yakiyoz hemen dışarı atıyor dr yazdı 6 lira aldık bilgin olsun bundan dene canım deniz suyu falanda iyi değil
Sağ ol canım bulduk ilacı 😌🤲🏻şükür çektikten sonra rahatlıyo tavsiye ederim ağızdan çekmeli burun aspiratörü eczaneye sorunca verir

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Burun aspiratörü aldım canım bebeğin burnuna bir ucunu tutuyorsun diğer kısmıyla da ağzınla çekiyorsun burnu açılıyo uç kısmında sünger emiyo sen çektikçe bebekde rahatlıyo tavsiye ederim
Var kuzum ama genzinden geliyo hırıltı burnunda bişey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu bebeğimde öksürük ve burun tıkanıklığı var sizce ne iyi gelir fizyolojik serumde kullandım ateşi yok ama
Ben elle çekilen aspiratör aldım ama ağzıyla olan dahamı iyi. İş görüyo

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar