Bebeklere ne zaman su verılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bebeklere ne zaman su verılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklere ne zaman su verılır
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Evet mamadan sonra mutlaka ver ağzı yara olmasın diye
Yara mi oluyormuş mama verince ilk kez duydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
Mamayida şu ile hazırlıyorsunuz yeterli dişli bezi varsa susuz kalmıyordur 4 aydan sınra az vermeye basladim

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
Çiş rengine göre verebilirsin benimki turuncuya yakın oluyrdu rengi veriyrdm pek doyunmuyordu onun da etkisi oluyr

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğurduğum günden beridir veriyorum şuan 6 aylık mama veriyorsan kesinlikle vermelisin ağzı pamukçuk olur ve mama susatir hele bide şeker katarsan kimi anne katıyor çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar