Bebeklere ne zaman su verılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bebeklere ne zaman su verılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,743 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklere ne zaman su verılır
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
Sadece anne sütü veriyorum ve 15 günlükten beri de bikaç gündee 1 çay kaşığıyla su veriyorum 3.aya girdi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bebeğim sadece anne sütü içiyor ben su veriyorum. Çünkü o emzik ağzından düşmüyor plastik kurutuyordur ağzını yavrumun su verince rahatlıyor gibi hissediyorum. İki üç çay kaşığı veriyorum günde. 3.5 aylık

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
Valla canim doktorlar verme diyor lar ama benim oglumdayken annemler arada bir veriyordu Bi çay kaşığı kadar okadarcik sudan asla zarar gelmez şu hayattır bence ama genede sen bilirsin

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık Ken ağzını ıslatman yeterli cnm çay kaşığı ile su çok çok önemli doktorunada sor istersen ama 2 ayken ver sadece çay kaşığı günde yeterli olcak ona

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki çocuğumdada doğduğu günden itibaren veriyordum çok az şuankine hiç vermedim ama mamadan sonra vermen gerekiyor diye biliyorum az birşey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben ek gıdaya başlayınca vermeye başladım " 4 aylık iken ek gıdaya başladım bu arada ,"

Tüm sayfalar yüklendi.