Sorum var Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,441 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim bebeğimi kayınvalidem yıkıyor ama çok az yıkıyor 2 haftada bir anca ben çağırınca zorla o da sürekli söyleniyor yok hasta olacak daha küçük bilmem ne millet bebeğini her gün yıkıyor nerdeyse ondan habersiz yıkamama da izin vermiyor ben bilmezmişim yavaş yıkarmışım elimde üşütürmüş 🫤nedir bu çektiğim ya kendi çocuğuma istediğim gibi bakmama da izin yok
Ya ben şu mantığı anlamıyorum o çocuğu kim doğurdu ? Sen kim büyütüyor ? Sen ee kayın validen kim oluyor Allah için bebeğini yıkamak için ondan izin almak nedir ya senin çocuğun o bunu ilk bence idrak et canım kimseye laf söylemek düşmez valla bir kere tek yaptırırken zorlanırsın ama ikinciye o olmaz. Bırak kendin öğren millete ağız eyme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağır hastalık falan olmaz değil mi yikarsam korkuyorum biraz
Hayır olmaz banyo yapacağı odayı sıcak tut sonra giyeceği kıyafeti hazır bir şekilde beklet duştan çıkarır çırkmaz havluya sar iyice kurula hiç bir sorun olmaz

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben şu mantığı anlamıyorum o çocuğu kim doğurdu ? Sen kim büyütüyor ? Sen ee kayın validen kim oluyor Allah için bebeğini yıkamak için ondan izin almak nedir ya senin çocuğun o bunu ilk bence idrak et canım kimseye laf söylemek düşmez valla bir kere tek yaptırırken zorlanırsın ama ikinciye o olmaz. Bırak kendin öğren millete ağız eyme

Hayır olmaz banyo yapacağı odayı sıcak tut sonra giyeceği kıyafeti hazır bir şekilde beklet duştan çıkarır çırkmaz havluya sar iyice kurula hiç bir sorun olmaz
Ya evet kimseye laf düşmez izin almakta değil aslında sadece hasta olursa yok işte senin yüzünden falan derler eşimde bak dinleseydin böyle olmazdı der diye düşünüyorum ondan cesaret edemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya evet kimseye laf düşmez izin almakta değil aslında sadece hasta olursa yok işte senin yüzünden falan derler eşimde bak dinleseydin böyle olmazdı der diye düşünüyorum ondan cesaret edemiyorum
Oldu ise oldu bu çocuk el bebek gül bebek büyüyecek hali yokya illa ki hasta olacak düşecek hepsinde seni sorumlu tutacaklar diye ah vah dersen bebeğine gerçek hayatı anlatamazsın bırak akışına bırak kimseyi dinleme evlat senin evladın insan yavrusunu isteyerek hasta eder mi hiç

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Oldu ise oldu bu çocuk el bebek gül bebek büyüyecek hali yokya illa ki hasta olacak düşecek hepsinde seni sorumlu tutacaklar diye ah vah dersen bebeğine gerçek hayatı anlatamazsın bırak akışına bırak kimseyi dinleme evlat senin evladın insan yavrusunu isteyerek hasta eder mi hiç
Evet Haklısın net bir duruşum ve tavrım olmalı ne derler diye çok takıyorum bu huyumu bırakmam lazım sanırım

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm bn niye ağır hastalık kapsin sadece ne çok ince nede çok kalın giydir duş yaptigin gün fisri çıkarmadan fikkaf edrsen hiç biseyde olmz
Tamam teşekkür ederim söylediklerini dikkate alıcam😊❣️

Evet hemde bir an önce canım hem senin için hemde ileride bebeğinin gelişimi için insanların ağzına bakmaman lazım 😘
Kesinlikle doğru söylüyorsun inşallah başarırım 😍

Tüm sayfalar yüklendi.