Sorum var Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimi kayınvalidem yıkıyor ama çok az yıkıyor 2 haftada bir anca ben çağırınca zorla o da sürekli söyleniyor yok hasta olacak daha küçük bilmem ne millet bebeğini her gün yıkıyor nerdeyse ondan habersiz yıkamama da izin vermiyor ben bilmezmişim yavaş yıkarmışım elimde üşütürmüş 🫤nedir bu çektiğim ya kendi çocuğuma istediğim gibi bakmama da izin yok
Benimde bebeyimi neredeyse 6 ay kaynanam yıkadı haftada 1 kere çağırdığım zaman bazen çocuk hasta olduğunda 2 haftada bir korkuturdu beni düşürürsün fln diye bende korkardım daha sonra kocam dediki korkma kendin yıka dedim annenin hoşuna gidmez fln kocamın laflarınnan sonra kendim yıkadım havalar sıcak olduğunda her gün yıkardım şimdi soğuk olduğu için haftada 1 kere hemde hamileyim deye tez tez yıkayamıyorum lakin rahatım şimdi istediğim zaman yıkıyorum
Seni koymuyorsa söyle gelsin kendi yıkasın her hafta söylenen her lafada önem verme umursama zamanla düzelicek benzerini bende yaşadım şimdide laflar sokuluyor ben önemsemiyorum evvelki kimi oda torununun kötülüğünü istemez

Benim bebeğimi kayınvalidem yıkıyor ama çok az yıkıyor 2 haftada bir anca ben çağırınca zorla o da sürekli söyleniyor yok hasta olacak daha küçük bilmem ne millet bebeğini her gün yıkıyor nerdeyse ondan habersiz yıkamama da izin vermiyor ben bilmezmişim yavaş yıkarmışım elimde üşütürmüş 🫤nedir bu çektiğim ya kendi çocuğuma istediğim gibi bakmama da izin yok
Cnm sık sık yıkama ama 2 hafta değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ilk dogdugundan beri yikiyorum yazmissiniz merak etdim benim doguma 1 hafta kalmis derlerki ilk dogdugunda gobek bagini dusmesini beklemek gerek o nasil olur? Her gun yikarsam bir sey olmazmi?
Hergun yıkama göbek bağı kuru olsunki hemen düşün cnm ıslak olursa dusmez

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canim ilk dogdugundan beri yikiyorum yazmissiniz merak etdim benim doguma 1 hafta kalmis derlerki ilk dogdugunda gobek bagini dusmesini beklemek gerek o nasil olur? Her gun yikarsam bir sey olmazmi?
Canım benim kızım iki hafta yoğun bakımda kaldı o ara göbek bağı düşmüştü aldıktan sonra ben hep yıkadım yani

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bu mantıklı gidersen ileride çocuğun kimin sözünü dinler Allah bilir canım senin sözünü dinlemeyeceği kesin ama o da anne benim annem de anne diyerek çocuk büyütmeisne herkesin karışmasına izin verirsen o çocuk senin çocuğun olmuyor . Sende bir anne adayısın ya hani mantıken senin de bazı şeyleri yaparak öğrenmen lazım hani . Tabili yardım etsin beniö annem de bana ilk aylar yardım etti ama etti sadece bana yok ben olmadan yıkama, yok çocuğu hasta edersin va gibi cümleler kurmadı kuramaz da hala annem kayra için bana bir şey dese onun annesi beniö ve en iyisni biliyorum derim annem de sağolsun arttık karışmaz. Böyle yaparsan çocuğunu düzgüm büyütemezsin lütfen ya dışarı da ot yetiştirmiyorsunuz çocuk yetiştireceksiniz biraz kendinize olan güveniniz olsun o artık senin çocuğun kimsenin değil ortalık malı değil ki her ağızdan çıkam lafı dinleyelim !
Oda demeki ki torununa düşkün belki ondan dolayida diyebilir ne bileyim yani benim kaynanam bile kendi torunlarını öyle sevip bakıyordu ki gorumcemin çocuklarına kadin benim bile cocuma sahip çıkacak dedi anneme karşı bir sürü şey daha yazacaktım konuyu fazla anlatmak istemiyorum iyi geceler ablam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oda demeki ki torununa düşkün belki ondan dolayida diyebilir ne bileyim yani benim kaynanam bile kendi torunlarını öyle sevip bakıyordu ki gorumcemin çocuklarına kadin benim bile cocuma sahip çıkacak dedi anneme karşı bir sürü şey daha yazacaktım konuyu fazla anlatmak istemiyorum iyi geceler ablam
Sevmek ayrı tabiki anneanne ve babanne olarak sevecek . Ama sahiplenmek ayrı kimse kusıra bakmasın burada ki kızları da tanıdım hiç biri ne kendi annesninin nede kaynanasının evladını sahiplenmesini istemez! Şahsen ben istemem

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sevmek ayrı tabiki anneanne ve babanne olarak sevecek . Ama sahiplenmek ayrı kimse kusıra bakmasın burada ki kızları da tanıdım hiç biri ne kendi annesninin nede kaynanasının evladını sahiplenmesini istemez! Şahsen ben istemem
Benim annem kaynanamin yüzüne karşı söyledi telefonda eyer bu kıza cocuna yardım etmeyeceksiniz bebek doğduğunda kendi üstüme alicam dedi ben bırakıp gitdim diyede hata bendeymis beni sucluyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim annem kaynanamin yüzüne karşı söyledi telefonda eyer bu kıza cocuna yardım etmeyeceksiniz bebek doğduğunda kendi üstüme alicam dedi ben bırakıp gitdim diyede hata bendeymis beni sucluyorlar
Hata sende miymiş hahaha oğlunuza bakın deseydin ya ah bu insanlar suçu kendi evlatlarında aramamaları ne acı ama 🤦🏻‍♀️. Belki de yaşın küçük diye bunu dedi hala diyorum yardım ve sevgi farklı şeyler ama sahiplnemek ayrı tabiki gelip yardım eder ama senin çocuğun hakkında hiç bir söz söyleme hakkına sahip değil .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kırkı çıkana kadar hergun kırkı çıktıktan sonra 2 3 günde bir yıkardım benim ilk doğumda kayınvalidem 20 gün filan yıkadı bebeği daha sonra korona oldu o zamandan sonra hep ben yıkadım ikinci doğumda da gene kimseyi cagirmadim kendim yıkadım hep

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
En sinir olduğum şeylerden biri benim doğurduğum çocuğa başka birinin karışması. Yardım etmesin demiyorum etsin ama ben yapa bilmiyorsam. Başka ülkedeyim 1 yaş 6 aylık oldu çok şükür herşeyini kendim yaptım 2 günde 3 günde bir banyo yaptırırım lazım olursa hergünde yaptırıyorum. 2 ci bebeyime hamileyim annemle kayın validem yardıma gelmek istiyor ben gücüm yettiyi kadar bebeyimle kendim ilglenmek istiyorum. sağolsunlar sen bebeyinle ilgilen bizde ev işlerine yardım ederiz diyorlar. Eyer bebeyini yıkaya bilmiyorsan bebek yıkama için leğenler var onlardan ala bilirsen çok kolay olur kimseyede gerek kalmaz .

Tüm sayfalar yüklendi.