Sorum var Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kaynanan haklı bence oda bir anne kac yıllık tecrübesi var hemde sen çocuğun ne kadar annesi olursan ol senin eşinin annesi ve kendi torunu oda bu konuda hashas davraniyordur
Bu mantıklı gidersen ileride çocuğun kimin sözünü dinler Allah bilir canım senin sözünü dinlemeyeceği kesin ama o da anne benim annem de anne diyerek çocuk büyütmeisne herkesin karışmasına izin verirsen o çocuk senin çocuğun olmuyor . Sende bir anne adayısın ya hani mantıken senin de bazı şeyleri yaparak öğrenmen lazım hani . Tabili yardım etsin beniö annem de bana ilk aylar yardım etti ama etti sadece bana yok ben olmadan yıkama, yok çocuğu hasta edersin va gibi cümleler kurmadı kuramaz da hala annem kayra için bana bir şey dese onun annesi beniö ve en iyisni biliyorum derim annem de sağolsun arttık karışmaz. Böyle yaparsan çocuğunu düzgüm büyütemezsin lütfen ya dışarı da ot yetiştirmiyorsunuz çocuk yetiştireceksiniz biraz kendinize olan güveniniz olsun o artık senin çocuğun kimsenin değil ortalık malı değil ki her ağızdan çıkam lafı dinleyelim !

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bu mantıklı gidersen ileride çocuğun kimin sözünü dinler Allah bilir canım senin sözünü dinlemeyeceği kesin ama o da anne benim annem de anne diyerek çocuk büyütmeisne herkesin karışmasına izin verirsen o çocuk senin çocuğun olmuyor . Sende bir anne adayısın ya hani mantıken senin de bazı şeyleri yaparak öğrenmen lazım hani . Tabili yardım etsin beniö annem de bana ilk aylar yardım etti ama etti sadece bana yok ben olmadan yıkama, yok çocuğu hasta edersin va gibi cümleler kurmadı kuramaz da hala annem kayra için bana bir şey dese onun annesi beniö ve en iyisni biliyorum derim annem de sağolsun arttık karışmaz. Böyle yaparsan çocuğunu düzgüm büyütemezsin lütfen ya dışarı da ot yetiştirmiyorsunuz çocuk yetiştireceksiniz biraz kendinize olan güveniniz olsun o artık senin çocuğun kimsenin değil ortalık malı değil ki her ağızdan çıkam lafı dinleyelim !
Kesinlikle 👍

Ben de biliyorum çok uzun ☹️hatta bir keresinde 20 günü bulmuştu ben yıkarımda işte kızdığı için çekiniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de kızım 2.5 aylık toplasan 5-6 defa ancak yıkanmıştır 😐
Neyinden çekiniyorsun kuzum Allah aşkına sanki elin bebeği senin bebeğin o ta bi ki kafana göre iş değil doğru olanı yap mesela bu havalarda haftada 2 kere yıkayabilirsin 3 4 günde bir falan ama sen yap gerekeni çocuğuyla ilgili her şeyi senin bebeğin sonuçta kaynanan böyle herşeye maydanoz olurken kocan ne diyor ne yapıyor bu duruma?

Ağzına sağlık canım👍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Neyinden çekiniyorsun kuzum Allah aşkına sanki elin bebeği senin bebeğin o ta bi ki kafana göre iş değil doğru olanı yap mesela bu havalarda haftada 2 kere yıkayabilirsin 3 4 günde bir falan ama sen yap gerekeni çocuğuyla ilgili her şeyi senin bebeğin sonuçta kaynanan böyle herşeye maydanoz olurken kocan ne diyor ne yapıyor bu duruma?

Ağzına sağlık canım👍
Sağol tatlım 😍

Gune

Kayıtlı Üye
rank
O ne ya öyle şey mi olur yıka bacım ne olacak o kim ki ben paylardım valla vi güzel bak benim kızım bi hafta sonra 17 aylık olacak ben doğduğundan beri her gün yıkarım ve suyu çok seviyor çokta iyi geliyor gazı olduğu zaman ateşi olduğu zaman hasta olduğu zaman bazen uyuyamaz duşa sokarım rahatlar mis gibi uyur çocuklar suyu çok sever kendi pisliği yle karıştırmasın bence
Canim ilk dogdugundan beri yikiyorum yazmissiniz merak etdim benim doguma 1 hafta kalmis derlerki ilk dogdugunda gobek bagini dusmesini beklemek gerek o nasil olur? Her gun yikarsam bir sey olmazmi?

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank

Ağzına sağlık canım👍
Kocam ne mi yapıyor? O da bebeği düşünüyor kötü bişey demiyor sende herşeyi abartıyorsun ne var yani 🫤tam olarak böyle söylüyor

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimi kayınvalidem yıkıyor ama çok az yıkıyor 2 haftada bir anca ben çağırınca zorla o da sürekli söyleniyor yok hasta olacak daha küçük bilmem ne millet bebeğini her gün yıkıyor nerdeyse ondan habersiz yıkamama da izin vermiyor ben bilmezmişim yavaş yıkarmışım elimde üşütürmüş 🫤nedir bu çektiğim ya kendi çocuğuma istediğim gibi bakmama da izin yok
Canım banyo ettirdiğini söyleme bilmek zorunda değil benim kızım 2 yaşında yazın hergün duşa giriyordu ama şimdi haftada bir oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar