Sorum var Bebeklerinizi nasıl uyutuyosunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Bebeklerinizi nasıl uyutuyosunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerinizi nasıl uyutuyosunuz?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Alışma dönemi genelde 4. aydır canım şimdiden sallamaya başlarsan 4 aylıjtan itibaren artık işin yaş benim kız kardeşim 5 aylıkken sallanmaya alıştırdı kızımı şimdi 8 aylık hala sallanmayı unutmuş değil ben sallamadığım için kendi kafasını sallıyor hızlı hızlı sonra ağlıyor ama ben ısrarla sallamadığım için bir süre sonra vazgeçiyor beşiği de var emzirip beşiğine koyuyorum sallamadan az da olsa uyuyup uyanıyor tekrar emzirip uyutup geri yatağına koyuyorum uyku vakti uyuduğu anda göğsümü ağzından çekiyorum ki ona da alışmasın emzik gibi görmesin

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Alışma dönemi genelde 4. aydır canım şimdiden sallamaya başlarsan 4 aylıjtan itibaren artık işin yaş benim kız kardeşim 5 aylıkken sallanmaya alıştırdı kızımı şimdi 8 aylık hala sallanmayı unutmuş değil ben sallamadığım için kendi kafasını sallıyor hızlı hızlı sonra ağlıyor ama ben ısrarla sallamadığım için bir süre sonra vazgeçiyor beşiği de var emzirip beşiğine koyuyorum sallamadan az da olsa uyuyup uyanıyor tekrar emzirip uyutup geri yatağına koyuyorum uyku vakti uyuduğu anda göğsümü ağzından çekiyorum ki ona da alışmasın emzik gibi görmesin
Bende ondan alışmasından korkuyom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar