Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Neva tarafından oluşturulan Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Neva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Neva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama testi sonucunda bebeğimin down sendromlu olma riski var denildi bilgi verirmisiniz testlerde yanı

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikili testte trizomi 18 riskli çıktı fetal DNA testi verdim orda hepsi çıkıyormuş yani genetik hastalıkların taramasını yapıyorlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama testi sonucunda bebeğimin down sendromlu olma riski var denildi bilgi verirmisiniz testlerde yanı
Cnm benimde 3lü taramada down denildi sıvı alalım dediler istemedim ayrıntılı ultrason da temiz çıktı şuan doğum yaptım 2 aylık bebeğim Allah’a şükür bi sağlık sorunu yok ablamda hamile iken aynı şeyi söylediler yine sıkıntı olmadı tarama testi tanı degil bi kesinliği yok o yüzden çok fazla takılma ayrıntılı ultrason mutlaka yaptır ilerleyen haftalarda Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Inanma bana da dedi şerefsiz doktor 13yil önce mutlaka bu testi yaptır dedi 750 lira aldı 5milyon kadında 1ihtimal dedi o kadar sinirim bozulduki inanma rabbim bilir herşeyi ve benim oğlum turp gibi doğdu canım stres yapma

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben o yüzden ikili tarama testi yaomaidm bazen testler yanıltıyor sonra doğuma kadar o stresle yaşıyorsun.. çoğu anneye down sendromu deyip sağlıkla doğdular

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar