Bebekte kulak akması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Bebekte kulak akması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte kulak akması
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi
Kızlar 1 buçuk aylık oğlum başını sürekli çevirip duruyordu akşam uyumuyordu bugün baktım kulağı akmıştı sarı bi sıvı akmış
Boğazıda dolmuş galiba emerken yutkunamıyor midesini bulandırıyor ve çok huysuz bebeği böyle olan varmı ne yapacam ben nasıl geçirecem 😐😐

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 buçuk aylık oğlum başını sürekli çevirip duruyordu akşam uyumuyordu bugün baktım kulağı akmıştı sarı bi sıvı akmış
Boğazıda dolmuş galiba emerken yutkunamıyor midesini bulandırıyor ve çok huysuz bebeği böyle olan varmı ne yapacam ben nasıl geçirecem 😐😐
Canım hastalanmış Biran önce doktora götür tıkanır emerken geçmiş olsun.

Canım kulagı agrıyor bebeklerin kulakları agrıdıgı zaman akar

Nasıl geçer peki ne yapmam lazım canım
Kesinlikıe süd dökme her kes iyi gelir diyorlar ama yanlışmış bende yutubda izledim zaten geçirmiyor.
İlaç kullana bilirsin.
Uyurken kulagına pamuk koya bilirsin.kafasını bagla kulagı açıkda kalmasın malum yeni dogmuşsun henüz çok küçücuk her şeyden souk kapa bilir

Kesinlikıe süd dökme her kes iyi gelir diyorlar ama yanlışmış bende yutubda izledim zaten geçirmiyor.
İlaç kullana bilirsin.
Uyurken kulagına pamuk koya bilirsin.kafasını bagla kulagı açıkda kalmasın malum yeni dogmuşsun henüz çok küçücuk her şeyden souk kapa bilir
Doktora götürecem sabah inşallah ilerlemez kızımda çok çektim kulak ağrısını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar