Bebekte kulak akması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Bebekte kulak akması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,185 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte kulak akması
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi
Benimde kızımın kulaqi akıyor ama aqri yada huysuzluk yok yani aqlamiyor bu normalmi doktra qotrmelimiyim
Ya canım doktorlar şöylr yapıyor kulagının kalın kısmı varya hani deliyin üstü oraya bir bastır huysuzlansa bil agrı var. Bi de temizle ama sakın süd dökmeyin ben kötü yapmışdım döke döke. Çalışın kulagını kapalı tutun bogazı agrıdıgı zamanda kulaga agrı veriyor burun bogaz kulak aynı yani biri tutdumu hepsi tutuyor özellikle kulak çogu zaman bogaza baglı pediatrisden sordum geçen ay gitmişdim o söyledi ve göstererek. Yani azeri oldugum için bazı şeyleri dogru tarif edemiyirum ama sanırim anlamışsınızdır

Ya canım doktorlar şöylr yapıyor kulagının kalın kısmı varya hani deliyin üstü oraya bir bastır huysuzlansa bil agrı var. Bi de temizle ama sakın süd dökmeyin ben kötü yapmışdım döke döke. Çalışın kulagını kapalı tutun bogazı agrıdıgı zamanda kulaga agrı veriyor burun bogaz kulak aynı yani biri tutdumu hepsi tutuyor özellikle kulak çogu zaman bogaza baglı pediatrisden sordum geçen ay gitmişdim o söyledi ve göstererek. Yani azeri oldugum için bazı şeyleri dogru tarif edemiyirum ama sanırim anlamışsınızdır
Anladım canım teşekkür ederim ❤️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 buçuk aylık oğlum başını sürekli çevirip duruyordu akşam uyumuyordu bugün baktım kulağı akmıştı sarı bi sıvı akmış
Boğazıda dolmuş galiba emerken yutkunamıyor midesini bulandırıyor ve çok huysuz bebeği böyle olan varmı ne yapacam ben nasıl geçirecem 😐😐
Canım çok geçmiş olsun kulak akması kulak burun boğaz uzmanı iltihap olduğu zaman bademcik de kulak akması olur demişti ben oğlum için baktım istersen yarin ya aile hekimi yada çocuk doktoru na göster canım Allah şifa versin inşallah 💕

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çok saol kuşum bnde deneyim bi. Ben süt dokmuyorm kulaqna burnuna döküyorm

Canım çok geçmiş olsun kulak akması kulak burun boğaz uzmanı iltihap olduğu zaman bademcik de kulak akması olur demişti ben oğlum için baktım istersen yarin ya aile hekimi yada çocuk doktoru na göster canım Allah şifa versin inşallah 💕
Götürdüm bugün canım hafif enfeksiyon gözüküyor kulağında dedi bi şurup yazdı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar