Bebeyim küçük ve hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saliha tarafından oluşturulan Bebeyim küçük ve hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,314 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyim küçük ve hamileyim
Konbuyu başlatan Saliha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Saliha

Kayıtlı Üye
rank
6 aya kadar emzirebiliyorsin bana ebe öyle demişti ama bnm kızım kendi bıraktı
Hm bende dedim doktor emzir dedi bir şey olmaz ama bu sütü içtiğinden beri çok zayıf olmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç aylık bebeğin benimde başıma geldi aynısı. Karnımdaki 4.5 aylık falandı doktor sütten kesmemi istedi. Karnımdakinin gelişimi için kesmelisin dedi
Hm ben de dedim doktora gene gidiyim ne dicek benim bebeğim 9 aylık karnımda kide bir buçuk aylık cnm

Kaç aylık bebeğin benimde başıma geldi aynısı. Karnımdaki 4.5 aylık falandı doktor sütten kesmemi istedi. Karnımdakinin gelişimi için kesmelisin dedi
Hm ben de dedim doktora gene gidiyim ne dicek benim bebeğim 9 aylık karnımda kide bir buçuk aylık cnm
Doktora sor bence canım oyle kes sutten Allah yardımcın olsun biri kucukken bide oburune bakmak cok zor olur
Evet valla çok zor sordum doktora emzir bir sakıncası yok dedi ama oğlum çok zayifkasti

Doktora sor bence canım oyle kes sutten Allah yardımcın olsun biri kucukken bide oburune bakmak cok zor olur
Evet valla çok zor sordum doktora emzir bir sakıncası yok dedi ama oğlum çok zayifkasti
Hayir canim gonul rahatligiyla emzir hic sorun olmaz
Ama çok zayikati oğlum işte ondan endişeliyim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar